gry do pobrania7 Days to Die to survivalowa rozrywka z widokiem spośród pierwszej osoby, w jakiej musisz zmierzyć się z czyhającymi zagrożeniami, wznosić budowle, akumulować zasoby… Brzmi bez mała jak Minecraft, acz w nieco w wyższym stopniu naszpikowanej niebezpieczeństwami klasy. Minecraft budzi się w postapokaliptycznej świat. 7 Days to Die sandboksowa strzelanka, która łączy pełen zombiaków postapokaliptyczny atmosfera z elementami survivalowymi. Akcja toczy się w świecie o otwartej strukturze umożliwiającym na zniszczenie bez mała każdego elementu świata. Świat gry zamieszkują nie tylko zombiaki – często przyjdzie mnie się zmierzyć dodatkowo z mutantami, a równie niebezpiecznym zagrożeniem są też chęć i pragnienie, wymuszające na graczu gromadzenie prowiantu. Przeżycie udostępnia system rzemiosła, w toku którego gracze oszczędzają surowce i budują z nich innowacyjne przedmioty. Wszystko owo zostało zrealizowane w intuicyjny sposób, na skutek czemu nie należy przeglądać sieciowych poradników w poszukiwaniu wsparcia. Pojawiła się również alternatywa naprawiania oraz ulepszania istniejących budynków. Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG pozwalające na dodawanie umiejętności bohatera. W 7 Days to Die, rozpoczynasz rozrywkę w losowym położeniu na olbrzymiej karcie, bez żadnego ekwipunku, posiadając jedynie decyzję przetrwania. Ten agenda wyda się druh wszystkim fanom Minecrafta, czy trochę nowszych Rust i DayZ: aby przetrwać, jesteś zobligowany wyleczyć rany, odkryć jedzenie, zbudować azyl, a przede wszystkim nawiązać niebezpieczeństwom dziczy a czyhającym w niej hordom zombie. W grze, podobnie jak w Minecraft, możesz do syta zmieniać środowisko, na skutek takim innowacjom, gdy system wygładzania, będący na przykład kopać doły czy niszczyć partie ścian przy prowadzeniu spójności tła. Obiecująca, lecz dość powtarzalna rozgrywka Celem 7 Days to Die jest dostarczenie dużego, otwartego świata, w którym możesz dokonać zmiany absolutnie wszystko a wybudować, co Tobie się żywnie podoba, i jednocześnie dochować się mocne, survivalowe emocje. Niemniej gra widnieje wciąż w klasy alfa, a pomysły często brutalnie zderzają się z faktycznością.

7 Days to Die na PC Windows to sandboksowy FPS osadzony w klimatach postapokaliptycznych. Istnieje to debiutancki model amerykańskiego studia The Fun Pimps Entertainment. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, po tym jak zapoczątkowana w 2034 roku kalendarzowego wojna atomowa przywiodła do niemal całkowitej zagłady ludzkiej cywilizacji. Co gorsza, duża część ocalałej populacji pozostała zarażona wirusem, kto zabija w ciągu siedem dni, a od tego czasu przeobraża nosicieli w zombie. Gracze wcielają się w 1-ego z garstki bezustannie zdrowych ludzi próbujących przeżyć w amerykańskim hrabstwie Navezgane. Miano ta w języku Apaczów oznacza zabójcę potworów i tymże się właśnie przede wszystkim zajmujemy. 7 Days to Die dane jest w kuli ziemskiej o otwartej szkołowie, w dużej mierze składającego się z voxeli. Uciecha umożliwia destrukcję mnogości elementów otoczenia na podstawie o rozbudowany napęd fizyczny, który szacuje wytrzymałość poszczególnych celów. Zaletą produkcji istnieje duża różnorodność lokacji, zwiedzamy m. in. miasta, lasy, pustynie i góry. Co godne pochwały, gracze mogą wejść aż do każdego napotkanego mieszkaniu. Świat gry zamieszkują nie tylko zombiaki – często przyjdzie naszej firmie się zmierzyć i z mutantami, i równie niebezpiecznym zagrożeniem są też pożądanie i pragnienie, wymuszające na graczu gromadzenie prowiantu. Przeżycie ujawnia system rzemiosła, w zakresie którego gracze szczędzą surowce i budują z nich odkrywcze przedmioty. Wszystko owe zostało zrealizowane w intuicyjny sposób, przez wzgląd czemu nie powinno się przeglądać sieciowych poradników w poszukiwaniu wsparciu. Pojawiła się również możliwość naprawiania oraz doskonalenia istniejących budynków. Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG pozwalające na ekspansja umiejętności bohatera.

7 Days to Die oficjalny trailer gry

W 7 Days to Die na PC Windows zabrakło również wątku fabularnego nie. Gra wyposażona pozostała w system dopasowujący kolejne elementy gawędy do naszych poczynań, który sprawia, iż zawsze mamy co robić. Poza modusem dla pojedynczego gracza, dostępne są wojny multiplayer – podobnie jak kooperacyjne, jak i ów oparte na walki z innymi klientami.

System craftingu (stanowiący podstawę tego typu gier) nie jest owszem kiepski, jednak aktualnie posiada zbyt cokolwiek elementów i tęskni mu odpowiedniej funkcjonalności. Dlatego minie cokolwiek czasu, zanim odwali Ci się odgadnąć, w jaki sposób on pracuje. Szczególnie w dalszym etapie gry frustruje budowanie broni, jakich użycie nie wzmacnia żadnej rozrywki. Tekstury, efekty dźwiękowe, absencja odrzutu: wszystkie ów elementy sprawiają, iż strzelanie z podtrzymuje palnej nie robi żadnej przyjemności – czujemy się, jakobym trzymali w rączkach pistolet na gumowe strzałki dla 4-letniego dziecka. Pomijając architektura craftingu, na chwilę bieżącą grze brakuje za dużo elementów, by znalazła być naprawdę dobrą rozrywką. Kiedy aktualnie się zorientujemy, gdy działa sztuczna bystrość oraz przetrwamy pierwotną noc opierając się hordom zombie, frajda szybko się ulatnia. Zwłaszcza, że dyspozycja budowlane są aktualnie dużo gorsze aniżeli w Minecraftcie.
Motor graficzny, który cyklicznie się krztusi Basta spojrzeć na screenshoty z gry by uświadomić sobie jedno: uciecha jest po prostu paskudna. Gra wydaje się egzystować spóźniona co najmniej o 4 lata ze swoim brakiem silnika fizycznego, bardzo miernymi teksturami, a natychmiast zwłaszcza z niewytłumaczalnymi spowolnieniami. Nawet jeśli uciecha zostanie odpowiednio skonfigurowana, ciężko jest być w użyciu przyzwoity framerate, i przekroczenie 30 klatek na sekundę owo już prawdziwe prowokacja! To wstyd, ażeby w produkcji dokąd grafika i ano nie jest zachwycająca, pojawiały się aż takie problemy spośród optymalizacją.

Środowiska w 7 Days to Die również nie są specjalnie atrakcyjne – nie widnieje ich wiele a są raczej proste. Poruszamy się co koń wyskoczy po zrujnowanych miasteczkach, górach i pustyniach. Jest to całkiem niefortunne w przypadku walki, w której fundamentem dobrej zabawy jest badanie terenu. Dość dobra gra, jednak nie wytrzymuje konkurencji Gdy 7 Days to Die została zaprezentowana, koncept gry zdradzał się niezwykle czarujący. Jednak po sprawdzeniu wersji alfa zawód bierze górę ponad początkową ekscytacją. Rozrywka nie jest owszem zła, jednak stanie się jej niezwykle z trudem wytrzymać konkurencję spośród wiodącymi w tym gatunku tytułami. 7 Days to Die nie oferuje aż takiego bogactwa eksploracji a kreatywności co Minecraft, jak również nie wzmacnia silnych, survivalowych emocji, niezbędnych fanom DayZ czy Rust. Spośród antycznym wręcz silnikiem graficznym, brakiem różnorodności przeciwników i nadmiernie ograniczonymi możliwościami budowania budowli, 7 Days to Die nie ma szansy stawać w z najlepszymi grami tego gatunku szranki. Widnieje to duża krzywda dla tego obiecującego tytułu, niemniej rozrywka jest wciąż w swej wersji alfa, a to znaczy, iż jest jeszcze bezdno miejsca na zmiany. Gra ma okazję zdobyć sobie gremium survivalowych entuzjastów, jacy mają już w ciągu sobą przygody spośród Rust i DayZ.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułF1 2017
Następny artykułARK Park
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.