gry do pobraniaAssassin’s Creed: Origins to następna odsłona bestsellerowego cyklu gier akcji z otwartym światem, nad którą pieczę sprawowało wewnętrzne studio firmy Ubisoft, z siedzibą w kanadyjskim Montrealu. Produkcja stanowi swego rodzaju nowe otwarcie dla serii, wprowadzając szereg zmian, usprawnień i zupełnie nowych rozwiązań w mechanice rozgrywki oraz w konstrukcji fabuły. Jednocześnie jest pierwszą jej częścią, której akcja została osadzona w starożytności. Opisywana pozycja została wydana na wielu platformach – na ich liście pojawia się PC Windows. To właśnie wersja na komputery osobiste może się pochwalić najwyższej jakości oprawą graficzną – pecetowi gracze jako jedyni mogą się cieszyć z rozgrywki w natywnej rozdzielczości 4K. Jeśli chodzi o ogólny koncept, twórcy stawiają sobie za cel stworzenie „prawdziwego”, ale również odmiennego Assassin’s Creed. Według Ismaila ogólny pomysł oraz charakter gry są inspirowane wspomnianym Black Flag – Origins zaoferuje co niemiara dzikich terenów, z naturą sąsiadującą z wielkimi miastami oraz z uwzględnieniem wojen morskich. Zaznacza jednak, iż te ostatnie nie są tak wielkie ani faktycznie istotne, jak w karaibskiej odsłonie serii. Gracze nie mają możliwości jednak liczyć na inne atrakcje, włącznie z możliwością eksplorowania grobowców pełnych skarbów i pułapek, w tym słynnej Piramidy Cheopsa. Co istotne, cały świat gry będzie będący w dyspozycji zaraz po ukończeniu głównego zadania. Natomiast nie dowiedzieliśmy się niczego o sekwencjach osadzonych we współczesnych epokach – Ismail potwierdził ich obecność w grze, atoli zaznaczył, że twórcom jest to zależne na zaskoczeniu graczy. Z tej przyczyny prawdopodobnie Ubisoft nie opowie żadnych szczegółów na ów temat przed premierą Origins. A co z wątkiem we współczesności? Twórcy pożądają zaskoczyć graczy, toteż nie zamierzają zbyt wiele zdradzać. Ashraf Ismail nie miałby aczkolwiek nic przeciwko, by zdać relację więcej – gdyby zażyczył sobie tego dział promocji. Tak czy inaczej, obiecuje, że fani będą zadowoleni z fabuły.

Assassin’s Creed: Origins oficjalny trailer gry

Studio zajęło się przygotowaniem „tony” grobowców, które dopuszczają nam eksplorować podziemia Egiptu, uczestniczyć w ciekawych łamigłówkach oraz oczywiście zbierać drogie nagrody.

Podczas podróży pozostaniemy musieli zwracać uwagę na pułapki. Protagonista bez najmniejszego trudności ulepszy posiadany sprzęt bądź po prostu stworzy nowy. Platforma rzemiosła został przez autorów dopracowany i rozszerzony – gdy wpadnie nam w łapy przyjemna w wykorzystania siekiera to możemy podwyższyć jej poziom lub standardowo poprawić jedną ze statystyk. Assassin’s Creed Origins owo najnowsza odsłona bardzo klarownego cyklu o asasynach. Jej akcja osadzona ma egzystować w Egipcie i wedle wypowiedzi twórcy świat wojny ma być znacznie bardziej natężony od tego co percypowaliśmy dotychczas. Assassin’s Creed Origins ma zabrać nas aż do Egiptu i opowiedzieć ródło bractwa. Według dostępnych wiedzy charakter gry ma ileś ulec zmianie. Walka dysponuje bardziej skupiać się na działaniu, a całościowo gra mocno zapożyczy z gatunku RPG. Okazuje się też, iż rozmiar świata będzie o wiele większy od tego co mogliśmy zobaczyć w Assassin’s Creed IV: Black Flag. Assassin’s Creed Syndicate zaskoczyło część graczy rozbudowaną sekcją przenoszącą graczy do czasów I wojny światowej. Podobne anomalia czasowej nie znajdą się w Origins, ale twórcy szykują inne „egzotyczne momenty”.
Twórcy nie zrywają także z przeszłością cyklu, lecz kontynuują wątki rozpoczęte w poprzednich odsłonach, te związane z Juno i akcją w czasach współczesnych, ale także z samym Bractwem Asasynów.
Ashraf Ismail opowiedział o kwestii w długim wywiadzie dla Game Informera. Reżyser wzbraniał się przed podaniem konkretnej liczby kilometrów kwadratowych, podkreślił też, że porównywanie rozmiarów świata poszczególnych odsłon jest problematyczne i że „nie sądzi, by miało to znaczenie” (bo ważniejsze jest zagęszczenie aktywności w tymże świecie). Ale pokusił się zarazem o odrobinę konkretu. Od momentu debiutu obecnej generacji konsol moda na otwarte światy rozwinęła się na dobre i pochwalić się nimi może obecnie większość wysokobudżetowych produkcji. Wspomnianemu zjawisku towarzyszą również nieustanne porównania rozmiarów wirtualnych krain więc tym razem, siłą rzeczy musiało paść na Assassin’s Creed: Origins, które zabierze graczy na rozległe tereny starożytnego Egiptu. Podczas wywiadu pojawiło się również kilka innych ciekawostek na temat projektu, m. in. to, że otwarty świat zostanie w pełni oddany do dyspozycji gracza dopiero po ukończeniu sekwencji wprowadzającej do fabuły. Ponadto elementy związane z akcją rozgrywającą się w teraźniejszości będą przedstawione w formie sekretów, a związane z nimi fragmenty fabuły powinny być satysfakcjonujące.


Assassin’s Creed: Origins do pobrania, download Assassin’s Creed: Origins pełna wersja pc, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins chomikuj, Assassin’s Creed: Origins crack, Assassin’s Creed: Origins crack do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo do pobrania, pobierz Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins demo gry, Assassin’s Creed: Origins demo pc, Assassin’s Creed: Origins download pc, Assassin’s Creed: Origins download za darmo, Assassin’s Creed: Origins działająca wersja, Assassin’s Creed: Origins gra do pobrania, Assassin’s Creed: Origins gra za darmo, Assassin’s Creed: Origins pełna wersja gry na pc, Assassin’s Creed: Origins pobierz, Assassin’s Creed: Origins pobierz za darmo, Assassin’s Creed: Origins reloaded, Assassin’s Creed: Origins ściągnij, Assassin’s Creed: Origins ściągnij na pc, Assassin’s Creed: Origins skąd pobrać, Assassin’s Creed: Origins skidrow, Assassin’s Creed: Origins torrent, Assassin’s Creed: Origins utorrent, Assassin’s Creed: Origins za darmo pc, skąd pobrać Assassin’s Creed: Origins pc