gry do pobraniaASTRONEER to sandboksowa uciecha survivalowa do wzięcia tocząca się w otwartym świecie. Powiada ona o trafach tytułowego astronauty eksplorującego nieznane planety. W środku tytuł odpowiada pracownia System Era Softworks, dla którego istnieje to pierwszy handlowy projekt. Gra wykryła swoja premierę 16 grudnia 2016 roku kalendarzowego, a dane naszej firmie będzie w nią zagrać na komputerach PC i konsoli Xbox One. Działanie gry toczy się w 25 wieku, a głównym bohaterem jest astronauta, z osobna pokonujący wszechświat. Tłem fabularnym jest okres podobny do gorączki złota. Postęp technologiczny natomiast rozwój ludzkości obudził, że najcenniejszą walutą są rzadkie towary. Fakt ten czyni, że rządni kapusty i sławy eksploratorzy odwiedzają najdalsze zakątki kosmosu w dociekaniu szlachetnych kruszców natomiast minerałów. Jednym spośród takich poszukiwaczy istnieje nasz bohater, kto ryzykując życie, jeździł będzie prace poszukiwawcze na przeróżnych planetach. Tak w skrócie wygląda fabuła gry.
Tymże co wyróżnia tę produkcję nie istnieje jednak fabuła. Technika ASTRONEER skupiona istnieje na eksploracji natomiast dbaniu o zapotrzebowania naszego bohatera. Mając na uwadze to, że działanie umieszczona została w przestrzeni kosmicznej, czatować będą na naszej firmy wszelakie zagrożenia banalne dla odległych planet. Począwszy od ograniczonych zapasów tlenu, aż po jadowite przyrządzenia na jednej spośród wielu proceduralnie generowanych planet. System wojny polega na odwiedzaniu planet w celu szukania surowców. Aby acz tego dokonać, powinno się założyć i poszerzyć bazę. Jeśli nie chcemy co przelotnie uzupełniać zapasów tlenu, koniecznym będzie dodatkowo zbudowanie systemu dystrybuującego ten życiodajny alkohol.

Eksploruj i eksploatuj odległe światy, dążąc pozaziemskich artefaktów a cennych surowców, jakie pozwolą cie dochrapać się sławę i niezmierzone bogactwo.
Akcja Astroneer toczy się w XXV wieku, w czasach gdy człowieczeństwo dynamicznie rozszerza swe strefy wpływów w galaktyce. Technologie pozwalające szybkie i niedrogie podróże gwiezdne zrobiły, że sytuacja rozpoczęła przypominać czasy pasji złota. Przedsiębiorczy odkrywcy na własną rękę udają się na granice zbadanej przestrzeni kosmicznej, ryzykując życiem w zamian w ciągu szansę na osiągnięcie fortuny. To dopiero co w takich śmiałków wcielają się gracze. W grze wszelkie planety i księżyce generowane są proceduralnie, a ich nawierzchnia zbudowana jest spośród wokseli. Kierowany dzięki nas astronauta wyekwipowany został w przybory umożliwiające daleko prowadzące kształtowanie otoczenia, co pozwala mu np. kopać dziury dla odkrywania surowców, artefaktów lub wraków statków. Zgromadzone cenne obiekty i surowce zdołamy sprzedać lub posłużyć się w systemie craftingu. Pozwala on lecz i na konstruowanie programów i pojazdów, aliści również na skład baz, poczynając od chwili prostych struktur stworzonych w celu jednorazowego odpoczynku, aż po minimalny miasteczka.

Astroneer oficjalny trailer gry

Wygenerowany proceduralnie świat ma otwartą strukturę i między obiektami niebieskimi podróżujemy za pomocą statków kosmicznych. Oczywiście, gracze posiadają także możliwość modyfikowania i konstruowania tychże jednostek. Większość okresu spędzamy jednak na powierzchniach planet a księżyców, gdzie abstrahując od eksploracją konieczne widnieje odkrywanie sekretów wymarłych cywilizacji oraz radzenie sobie z sporymi zagrożeniami. Każdy odwiedzany świat posiada różne warunki, wpływające m. in. na grawitację, rodzaj surowców azali napotykane niebezpieczeństwa.

Gwałtowny rozwój technologii pozwolił szybkie i niedrogie podróże kosmiczne, sam do najodleglejszych galaktyk. Exo Dynamics, główny konglomerat w tejże dziedzinie, zaoferował śmiałkom propozycję nie aż do odrzucenia. Podobnie jak na przestrzeni gorączki złota na Dzikim Zachodzie, tłumy oportunistów udają się w podróż w nieznane, ryzykując wszystkim w na fortunę w odległych zakątkach galaktyki nadziei. Owo Astroneersi – nieustraszeni pionierzy, kowale swojego losu, którym nie straszne są bieg przez płotki i niebezpieczeństwa innowacyjnych światów. Wyposażeni w najnowsze technologie przebijają się przez powierzchnię planet w cennych artefaktów i surowców poszukiwaniu, koniecznych do osiągnięcia bogactwa i poważania. Aliści z czasem, całokształt zaczyna wyglądać alias, pojawiają się sprawdzania, wątpliwości, a nawet arkana. Może nie całokształt wygląda tak jak na dzień dobry?

Narzędziem, dzięki jakiemu możemy zbierać produkty jest specjalny giwera. Pozwala on na rozbijanie struktur a ekstrahowanie z nich cennych elementów. Na skutek niemu możemy badać i kopać tunele lub prowadzić podobnie wydobycie odkrywkowe. Na skutek systemowi craftingu, odnalezione komponenty będziemy zdołali łączyć w przydatne gadżety a nawet samochody. Na swojej drodze napotkamy również wraki statków, które pozostaniemy mogli przeczesywać, odzyskując z nich wszelkich przydatne elementy. W grze dostępny widnieje zarówno tryb gwoli pojedynczego gracza i tryb multiplayer. Planety, które spotkamy na swojej drodze, generowane są proceduralnie. Czy tyle, że pod żadnym pozorem nie trafimy na dwa takie same światy. Ich świat zwierząt i flora miksowana jest z między setek tysięcy kontaminacji, dając unikalny algorytm. Sprawia to, iż każda z planet ma swoją opis i oryginalne pogrożenia. Mimo że w walce poruszamy się statkiem kosmicznym, główna akt rozgrywki toczy się na powierzchni planet i to dopiero co tam będziemy jak też badać wymarłe cywilizacje, czy walczyć o przetrwanie z wrogimi istotami. Całość walki prezentuje się dobrze. Planety są żywe a kolorowe, a bogactwo form życia kiedy niekiedy zaskakuje. Ponadto w grze zaimplementowano platforma pogody, która i może być śmiercionośna w celu naszego awatara. Napęd gry dobrze proponuje sobie z fizyką i efektami cząsteczkowymi, a całość istnieje dość dobrze udoskonalona.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułARK Park
Następny artykułBattlefield 1
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.