gry do pobraniaCounter-Strike jako ikona e-sportu natomiast pewien element popkultury ani trochę – już chyba mało kogo to nie dziwi. Całościowe partie z kolegami w kafejkach, gdzie piętnastocalowe CRT-ki wyświetlały kanciaste i nieostre lokacje z poczciwego jednym. 6, zdążyły odejść w zapomnienie i pozostać w nostalgii milionów graczy. Nadal mieliśmy jeszcze Condition Zero oraz Source’a, które mi nie przekonały, ale bacząc na co niektórych – to i owszem. Niemniej jednak na dłużej przyciągnął mnie Counter Strike Global Offensive, czyli najnowsza impuls Valve na sprostanie legendzie zwane także jako CS GO w skrócie. W trybach rozgrywki nie zaszły jakieś znaczące metamorfozy. Prócz Demolki, czyli swoistej wariacji na temat podkładanie rewelacji i ciągłego respawnu, wyróżniono tradycyjne deathmatch – doskonały uproszczony oraz klasyczny turniejowy, gdzie czas na sprawunki jest krótszy, a do tego przyjaciele mogą zadawać nawrzucania swoim kompanom z składu. Ponadto sławna modyfikacja spośród 1. 6, dodająca klarownego GunGame’a dostała osobne położenie w menu głównym, przez wzgląd czemu najnowsze dzieło Valve pozwala ćwiczyć szybkość natomiast refleks w Wyścigu Zbrojeń. Do niego stworzono i świeże miejscówki, które nie powalają na kolana, atoli są ciekawie wykonane. Owocem tego, niepozornego na pierwszy rzut oka (szacun za Steam Summer Sale), spotkania jest przegranych kilkanaście godzin i uczucie, iż stracę nad tym title jeszcze dobre drugie tak duża liczba. Counter-Strike: Global Offensive nie bierze jeńców i wsysa od pierwszego meczu. Jeśliby nawet nie macie satysfakcjonującej ilości czasu i odpalacie gry zazwyczaj na koniec tygodnia – do tego na parę godzin – to praca nie będzie dla Was wilkiem. To świetna praca, nawet na godzinkę, duet co jakiś czas. Jakby spoko, bo dzięki skinom, dropom możesz zwrócić samemu hajs wydany na zabawę. Grając otrzymujesz skiny jakie później możesz sprzedać. W środku te pieniądze możesz samemu kupić również inną zabawę z rynku steam. Wszystko istnieje okej, ale do okresu. Do czasu kiedy nie spotkasz tej mniejszości CS’a, której skiny mózg przeżarły. W większości są to dzieci poniżej 12 roku życia, bo szacuję, że pewnie 20% graczy jeszcze siedzi w podstawówce. Wyobraź sobie, że grasz meczyk tak zwany „solo” i spotykasz tam dzieciarnię, która zamiast grać to chwali się swoimi skinami, oceniają Twój poziom gry na podstawie skórek do broni: masz fajnego skina – okej, nie masz nic – jesteś nikim.

Counter Strike Global Offensive oficjalny trailer gry

Wytłumaczę o co chodzi. Jego celem jest doprowadzenie do przegranej w meczu cs go więc będzie robił wszystko, żeby ten mecz przegrać. Na pewno fajnie jest wejść do gry i spotkać w swoim teamie paru trolli, którzy będą wesoło Ci przeszkadzać w meczu. Nie masz szans nic zrobić, bo sam meczu nie ugrasz, a oni jeszcze dodatkowo będą Ci rzucać flesze na mordę i blokować w każdym rogu mapy. Dla nich to dobra zabawa zabijać Cię na przykład z Zeusa na respawnie.

Smurf to osoba, która ma drugie konto z dużo niższą rangą niż na głównym koncie. Dla przykładu mamy osobę, która ma Supreme, a gra sobie na drugim koncie na Silvery. Taka osoba może swobodnie rozwalić cały przeciwny team w pojedynkę. Jak masz smurfa w swojej drużynie to jeszcze jest okej, ale jak trafisz na smurfa w przeciwnej to masz przejebane. Ta osoba lepiej zna mapę, jest dużo lepszym graczem od nas i wie jak się na mapie zachować. Nie mam pojęcia skąd niektórzy mają taki dziwny nawyk celowania tak skromnie. W ten sposób nie dość, iż wydłużamy sobie drogę aż do głowy wroga (a im większa droga, tym więcej okresu potrzeba, aby nacelować), owo dodatkowo zmniejszamy sobie dyscyplina widzenia na mapie.
Co zatem zrobić, aby wyedukować odpowiednie trzymanie celownika? W zasadzie polecam granie dużo na serwerach deathmatch – najakuratniej na serwerach społeczności. Dosyć tego w wyszukiwarce serwerów wstukać po prostu „deathmatch”. Co ma obowiązek mieć taki serwer? Dobrze, miał kilkanaście najpopularniejszych map do wyboru żeby. Dzięki temu wyuczymy się w jakim miejscu na jakiej mapie znajduje się ów „poziom głowy”. Granie na DM wytrenuje też naszego aima (celność) oraz odruch. Tak po 3-4 karkasy. Dodatkowo, między każdą serią warto robić krok w lewo w prawo. Dopuści nam to na obyczaj dużej celności broni w połączeniu z dekoncentracją przy przeciwnika, gdy będziemy się ciągle przemieszczać. Podobnie w razie „pestkowania” (strzelania pojedynczymi pociskami) – krok w lewo, krok w prawo… Rozmyślam, że ten akapit zostanie właściwy na poruszenie do tej pory jednego tematu – przeładowywania broni. Nie róbmy owego w biegu. Schowajmy się w bezpieczne miejsce. Pamiętaj aczkolwiek o tym, że nasze przeładowanie jest słyszalne przy użyciu przeciwnika. Nie zdziwmy się więc, gdy ten na nas wybiegnie.
Często popełnianym błędem przez początkujących graczy jest ciągłe kupowanie, aż do wyzerowania kasy. Nie powinno się tak grać, lepiej istnieje nie zrobić zakupów przy użyciu jedną rundę po owo, aby w następnej mieć warunki sobie pozwolić na nabycie lepszej broni lub znacznej ilości granatów. Wiem, że ten wpis być o wiele mógłby, wiele dłuższy. Nie chciałem jednak, aby był do tej pory dłuższy i nudniejszy, aniżeli jest teraz. Nie rozpocząłem tutaj bardzo wielu lejtmotywów, a te, które rozpocząłem we wpisie zapewne obwarowałaby się rozbić na wyłączne wpisy.


Counter Strike Global Offensive do pobrania, download Counter Strike Global Offensive pełna wersja pc, Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive chomikuj, Counter Strike Global Offensive crack, Counter Strike Global Offensive crack do pobrania, Counter Strike Global Offensive demo do pobrania, pobierz Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive, Counter Strike Global Offensive demo gry, Counter Strike Global Offensive demo pc, Counter Strike Global Offensive download pc, Counter Strike Global Offensive download za darmo, Counter Strike Global Offensive działająca wersja, Counter Strike Global Offensive gra do pobrania, Counter Strike Global Offensive gra za darmo, Counter Strike Global Offensive pełna wersja gry na pc, Counter Strike Global Offensive pobierz, Counter Strike Global Offensive pobierz za darmo, Counter Strike Global Offensive reloaded, Counter Strike Global Offensive ściągnij, Counter Strike Global Offensive ściągnij na pc, Counter Strike Global Offensive skąd pobrać, Counter Strike Global Offensive skidrow, Counter Strike Global Offensive torrent, Counter Strike Global Offensive utorrent, Counter Strike Global Offensive za darmo pc, skąd pobrać Counter Strike Global Offensive pc,  CS GO do pobrania, download CS GO pełna wersja pc, CS GO, CS GO chomikuj, CS GO crack, CS GO crack do pobrania, CS GO demo do pobrania, pobierz CS GO, CS GO, CS GO demo gry, CS GO demo pc, CS GO download pc, CS GO download za darmo, CS GO działająca wersja, CS GO gra do pobrania, CS GO gra za darmo, CS GO pełna wersja gry na pc, CS GO pobierz, CS GO pobierz za darmo, CS GO reloaded, CS GO ściągnij, CS GO ściągnij na pc, CS GO skąd pobrać, CS GO skidrow, CS GO torrent, CS GO utorrent, CS GO za darmo pc, skąd pobrać CS GO pc