gry do pobraniaDead Island brutalną grą akcji jest, w której wydarzenia ogląda się z perspektywy czołowej osoby. Podstawową atrakcją tego tytułu istnieje możliwość uczestniczenia w licznych i niebywale efektownych starciach spośród udziałem nieumarłych stworów. Za przygotowanie wojny odpowiedzialny jest język polski Techland, znany w szczególności dzięki takim tytułom jak Call of Juarez czy Chrome. W Dead Island gracz wciela się w jedną spośród czterech postaci, różniących się od siebie płcią, wyglądem natomiast charakterystykami. Nasz chwat budzi się mający obwódkę przez ludzi, jacy są pewni, iż za moment zamieni się w efektywnego trupa. Przypomnienie osobiście jak i przez kogo został pogryziony nie jest łatwe. Zaświadcza się, że górnym biegu – rajski zakamarek ziemi gdzieś mimo Papui Nowej Gwinei – opanowały zombie. Skąd się dostały? Nie wiadomo, jakimś jest natomiast zjawisko, że trzeba posmakować przeżyć i przynieść ulgę innym ludziom. Podejście do celu nie jest prosta natomiast przede wszystkim usiana nieumarłymi przeciwnikami oraz osobami chcącymi wykorzystać kondycję. Jako zwykły gość nie dysponujemy zwyczajowym arsenałem środków rozpylających ołów. Zamiast tego łapiemy dosłownie wszystko co nawinie się poniżej ręce i działamy zombiaków. Możliwe są różne kombinacje znalezionego sprzętu, czemu na przykład możemy razić przeciwników prądem dzięki. Owe w jaki sposób nasz chwat walczy zależy lecz również od tego kiedy nim sterujemy. Wszystka postać jest reprezentowana zestawem współczynników a umiejętności, poza tym dotyka kwestia zmęczenia.
Aktualnie na wstępie konieczne widnieje ostrzeżenie, które gwoli wielu osób zabrzmi z pewnością jak opinia pozytywna, należy bowiem mieć znaczenie z tym, że Dead Island bardzo brutalną grą akcji jest. Wydarzenia obserwujemy z punktu widzenia pierwszej osoby, na uwagę zasługuje a przede wszystkim to, iż zyskujemy szansę członkostwa w starciach lecz i licznych, ale a naprawdę efektownych. Opinią pozytywną może być i owo, że za formowanie gry odpowiada własne studio Techland, ów same, któremu zawdzięczamy bardzo ciepło dopuszczony tytuł Call of Juarez.

Dead Island oficjalny trailer gry

Gdy aktualnie pobierzemy grę stosując z opcji Dead Island Download ani chybi pozytywnie zaskoczy naszą firmę dowolność w budowaniu głównego bohatera. Zdołamy wcielić się w jedną z 4 postaci, różnice tyczą przy tym nie tylko samego wyglądu i twarzy, ale również charakterystyk. Fabuła nie widnieje zbyt skomplikowana, co oczywiście jest własnością charakterystyczną dla gatunku. Budzimy się gwałtownie w otoczeniu osób trwających w ujęciu, że za moment zmienimy się w żywego trupa już.

Oczywiście, nie wiemy o samemu niemal nic, acz przydałaby nam się informacja o ów, kto i czemu nas odkrył. Sama wyspa, na jaką trafiliśmy mogłaby być zresztą prawdziwym rajem na ziemi. Ani chybi pod warunkiem, że nie byłoby na niej zombie. Niestety, sprawdzania muszą na razie utrzymywać się w zawieszeniu, naszym podstawowym zadaniem widnieje bowiem przeżycie, i w dalszej klasyfikacji także wsparcie tychże osób, które nie dołączyły jeszcze aż do stale powiększającej się populacji zombie. Ani chybi, nie jest owo proste. Na polskiej drodze nieustannie pojawiają się nieumarli, acz obawiać należy się również tych ludzi, które sprawiają czucie całkiem żywych.

Na przestrzeni zabawy główny chojrak odwiedza różne zakątki wyspy, między innymi dżunglę, luksusowe hotele, azali rozległe plaże. Nie licząc nieumarłych, spotykamy na swojej drodze osoby, którzy jeszcze nie zostali zarażeni. Część z nich sporządza gangi rabujące co i kogo się da. Reszta bada tylko przeżyć. Od czasu takich osób przyjmiemy kolejne zadania, wymienimy znalezione pieniądze na sprzęt lub standardowo otrzymamy jakąś barki. Razem z głównym wątkiem fabularnym i misjami pobocznymi gra oferuje 150 questów około. Sporo istnieje również przedmiotów, jakie znajdujemy kręcąc się po wyspie. Oprawę wizualną Dead Island piąta już wersja silnika Chrome Engine generuje. Odpowiada on i za tryb współpracy, który pozwala w dowolnym momencie doliczyć do czyjejś wojny lub ją nie zwrócić uwagi i to całość bez wychodzenia z trybu w celu pojedynczego gracza. Nie licząc trybu kooperacji w celu czterech osób Dead Island oferuje z większym natężeniem klasyczne tryby wojny wieloosobowej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCastle Story
Następny artykułEuro Truck Simulator 2
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.