gry do pobraniaELEX to gra RPG w otwartym świecie przygotowana dzięki studio Piranha Bytes, autorów serii Gothic oraz Risen. Przy stworzeniu tytułu pomagali członkowie Nordic Games. Czyn produkcji odbywa się w postapokaliptycznym świecie fantasy, w którym gracze muszą dotrzymać kroku z mutantami.
RPG organizowane przez Piranha Bytes przyniosło początkowo spore zainteresowanie, aliści ujawnione swojego czasu towary wywołały spory niepokój – gra wyglądała po prostu aby zbyć. Twórcy uspokajali jednak, iż to jeszcze wczesna edycja ELEX i z czasami wszystko zacznie nabierać kształtów. Azali deklaracje te są wykonywane?
Materiał prezentuje cechy rozpoznawalne świata gry. Trafimy do postapokaliptycznego uniwersum science-fantasy, gdzie technika i magia egzystują obok siebie. Gracz stanie się miał możliwość nieskrępowanej eksploracji gigantycznych lokacji, wypełnionych zadaniami i masą przeciwników. Elex ma oferować jeden z największych zestawów uzbrojenia w grach komputerowych. Nasze wybory i przynależność do fizycznej frakcji będą znacząco wpływały na rozwój fabuły a całego świata.

Elex oficjalny trailer gry

Jak można się domyślić, sytuacja ekspresowo zamienia się w poniekąd postapokaliptyczną. Nowoczesna technologia denuncjuje na znaczeniu, a pośród ocalałych dochodzi do konfliktów.

Podczas potyczek rodzą się nowe frakcje – Berserkowie, Klerycy i Wygnańcy.
Fani gier RPG z pewnością pamiętają firmę Piranha Bytes, jakiej siedziba mieści się zbyt naszą zachodnią granicą. Aż do największych dzieł tego uczelnia należą serie Gothic tudzież Risen, które znalazły ogromne grono wielbicieli, mimo tegoż, że charakteryzowały się wszechobecną topornością i „drewnianym” dosadnie gameplayem, a ilość błędów mogła zawstydzić nawet flagowe tytuły Bethesdy. Mimo to w Gothic i Risen grało się naprawdę dobrze, tudzież nie inaczej z pewnością będzie spośród najnowszym „dzieckiem” studia, innymi słowy Elex. Do sieci przyjechał właśnie zapis rozgrywki innej produkcji, która zaprezentowana pozostała na zakończonych niedawno targach E3 w Los Angeles. Co już wiemy o Elex, a czego młodego możemy dowiedzieć się z tegoż gameplaya? Chociaż w prehistorii gier wideo jest dużo przykładów, które bardzo dobrze wkomponowały takie połączenie, jak na przykład Arcanum czy Fallout 3 (wielkie pałki kontra karabiny plazmowe), tak mam nadzieję, że Elex również trafi do tego grupy i będziemy mieli niezmiernie miłe zaskoczenie w momencie premiery. W skład kolekcjonerki wejdzie standardowe pudełko spośród grą, artbook, soundtrack, plan świata na tkaninie, (co ostatnio zdarza się raz za razem rzadziej), replika amuletu tudzież figurka maga Alb. Tudzież to wszystko w ekskluzywnym, kolekcjonerskim opakowaniu. Zawartość przedstawia się bardzo ciekawie tudzież na pewno będzie nie kasa gratką dla wszystkich, jacy zbierają specjalne wersje wojen. Cena także nie znajduje się zbyt wygórowana, ponieważ zbyt wersję na PC opłacimy równowartość 109 dolarów, chociaż edycja konsolowa będzie o 10 zielonych droższa.


Elex do pobrania, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra do pobrania, Elex gra za darmo, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent, Elex utorrent, Elex za darmo pc, skąd pobrać Elex pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAssassin’s Creed: Origins
Następny artykułGrand Theft Auto V
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.