gry do pobraniaFarming Simulator 17, owo kolejna odsłona jasnego cyklu symulatorów, w którym wcielamy się w rolników. W ciągu stworzenie gry, cierpi znana już wcześniej amatorom serii firma Giants Software, która zrobiła poprzednie części symulacji. W przypadku Farming Simulator 17, mamy styczność z grą symulacyjną. Trudno więc czarno na białym wyodrębnić tu cząstka fabularny. Naszym zadaniem jest po prostu sadzenie i zbieranie plonów a następnie – ich sprzedawanie. Jeśli więc również i Ty chcesz zostać wirtualnym farmerem, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer. Przekonasz się, że wirtualne plony zbiera się również bardzo ciężko: )Farming Simulator 17, to gra która spełnia wszystkie wymagania klasycznego symulatora. Podobnie jak w przypadku innych, tego typu gier, również i tu rozgrywka podzielona jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich, zajmujemy się symulacją. Mamy więc dostęp do poszczególnych urządzeń, które wykorzystuje się na większości dużych farm. W związku z tym, że Farming Simulator 17 jest bardzo dokładnym symulatorem, odwzorowanie znajdujących się w naszym posiadaniu maszyn jest bardzo dokładne i realistyczne. Drugim segmentem, z którego składa się gra, jest oczywiście zarządzanie naszą farmą. Musimy tak dobierać plony, by zyski z naszej działalności były jak największe. Oczywiście za zdobyte w ten sposób pieniądze, możemy nabywać różne potrzebne nam artykuły a także inne urządzenia czy też… nowe plony.
Nowością w Farming Simulator 17, jest możliwość wykonywania niektórych prac ręcznie. Przykład? Po co podczas przenoszenia drzewa korzystać ze trudnych w obsłudze samolotów, skoro czynność tej możemy wykonać swoją ręką (i na początku walki szybciej). Kolejną innowacją, są tak zwane funkcje dodatkowe. Zlecają ucina nam inni chłopi, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję. Wykonując te zagadnienia, możemy liczyć na akcesoryjny zarobek i naraz – przyspieszyć awans swojego przedsiębiorstwa farmerskiego. Dużo zmieniło się upraw w zakresie samych. Na naszych wirtualnych poletkach, zagościły właśnie soja a słonecznik. Zmieniło się również co cokolwiek, jeśli chodzi o park samolotów. Od teraz, mamy dostęp do 200 z nich około. Z tej ogromnej liczby, 60 samolotów jest licencjonowanych. Czy, że są one dokładnie odzwierciedlone w wirtualnej rzeczywistości.

Dodatkowa odsłona jednego spośród najpopularniejszych cyklów symluatorów. Tytuł ponownie umożliwia wcielić się w rolnika zajmującego się swoim gospodarstwem, i za jego fabrykację odpowiada ekipa GIANTS Software, znana spośród poprzednich części cyklu. Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna edycja serii Farming Simulator. Produkcja ponownie umożliwia wcielić się w rolnika, który powinna zarządzać swoim gospodarstwem. By tego dopiąć celu, należy przede wszystkim fundnąć sobie w odpowiednie przybory i maszyny, jakie wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania wyników oraz przewożenia produktów. W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon cyklu, fabrykacja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za godność jak zwykle cierpi ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony cyklu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska firma Focus Home Interactive, jaką gracze znają spośród takich tytułów gdy Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy też Sherlock Holmes: Zbrodnia i grzywna.

Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg usprawnień pozwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa nowych. Na polach pojawiły się cztery uprawy – słonecznik nowe, soja, rzodkiewki oraz topole. Co więcej do najprostszych harów, takich jak manipulowanie drewna, możemy pohulać własnych rąk miast specjalistycznego sprzętu, i do obróbki drzewa wykorzystujemy także piłę spalinową. Sporo aktualności pojawiło się dodatkowo w wirtualnym skweru pojazdów. Twórcy oferują nam kilkaset maszyn od 75 w licencjonowanych producentów pełni, między których są podobnie jak marki wcześniej aktualnie w grze (np.: New Holland a Ponsse), jak i absolutnie nowe (Massey Ferguson czy Lely). Samochody możemy ulepszać zarówno pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w serii po raz pierwszy.

Farming Simulator 2017 oficjalny trailer gry

Jeśli chodzi o grafikę w grze, to Farming Simulator 17 jest pod tym względem pozycją dość innowacyjną. Wprawdzie korzysta ona z tego samego silnika co poprzednie odsłony gry, ale i tak w szacie graficznej pojawiło się kilka zmian. Obejmują one przede wszystkim naturalne oświetlenie, jak również wygląd posiadanych przez nas maszyn. Nowością jest też zupełnie nowa plansza o wdzięcznej nazwie Sosnovka. Podsumowując, Farming Simulator 17 to kontynuacja starej gry i to w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli lubisz takie klimaty, to pobierz grę Farming Simulator 17 Download. Z pewnością Ci się ona spodoba.

W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Producent postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a wydajność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także spory wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei dodatkową szansą na zarobek są misje zlecane przez innych rolników, sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony serii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia oraz wyglądu maszyn. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMedieval Engineers
Następny artykułPrison Architect
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.