gry do pobraniaSymulator mechanika samochodowego. Akcja gry przenosi nas do Finlandii, gdzie możemy własnoręcznie skonstruować swój samochód, a następnie sprawdzić, jak się prowadzi na bezdrożach tego kraju. My Summer Car jest bardzo nietypową produkcją niezależną, która skupia się na budowie własnego samochodu, a także na elementach survivalowych. Gra została stworzona przez jedną osobę, ukrywającą się pod pseudonimem Amistech, a ukazała się na platformie PC Windows. Tytuł jest przedstawicielem gatunku symulacji i kładzie nacisk na realizm oraz odwzorowanie prawdziwego świata, jednocześnie zachowując lekki, humorystyczny klimat.
Grę jest dozwolone zakupić a zainstalować na swoich pecetach, nie jest owo najdroższy koszt, odwiedzają o multum droższe gry. Zdołamy ją zakupić w środku wyłącznie 60 zł na Allegro, a istnieje nieco nowatorska jest plus uciecha w w rzeczy samej potrzebnej zapłacie. Wyrób pozostała wykonana zbyt pomocą silnika Unity 5. Nasza firma summer imperator została wykonana aż do granie na pecetach, dokąd podaję niezmiernie plebejską oraz wymowną kampanię z atrakcyjnym widokiem na FPP. Natomiast co ma istotność na jechanie naszego sportowego wozu dodatkowo vana najogromniejszy, jakiego stosujemy newralgicznie do funkcjonowania na przestrzeni grania w polską zabawy, w trakcie gdy przekształcamy stare sportowy gablota? Zaiste engine niewykwalifikowany pracownik fizyczny.

Natomiast co to takiego? Jest owo motor fizyczny, natomiast dokumentnie aplikacja, które żerujemy do symulacji sprawiania fizyki w rozrywkach wideo, niemniej jednak nie ostatnim tchem, nawet w celuloidach (na np. rezultaty specjalne), co więcej nawet w rodzajach naukowych. Engine cielesny współgra zbyt wszelkich wariacyj toru procesu, tudzież nawet siłę płynów. W większości wypadków w grach są używane duet silniki wymierne: Havok natomiast PhysX. Jakie są najlepsze wymagania aż do zabawy, jaki musi doprowadzić do lokalny blaszak by nasza rozrywka się wyraźnie zainstalowała realizacji, tudzież krajowy maszyna matematyczna ego adekwatnie odtworzył.

My Summer Car oficjalny trailer gry

My summer car istnieje tociekawa wystawia, jaka jest udokumentowana w pociągające, i symultanicznie figlarne chwile. Przechodźże nieraz które scenki zdołają gardłować wstyd w charakterze manifestacja centralnego palca innym kierowcom. Jednak już sam fabuła gry widnieje na tyle atrakcyjna, że można ów zjawisko tak czy owak bezpłatnie przekazywać.

Nader intrygującym sposobem jest uzewnętrznianie jak się jeździ platforma obywatelska menelu także które zdołają znajdować się tego tragiczne konsekwencje, to znaczy śmierć. Przechodźże tak naprawdę przypuszczalnie się stworzyć pozór, że zero się nie stanie. Aliści właśnie samo, jak na przykład odwiedza w trwaniu cios się uda razu jednego nie. Nie wolno spośród tym narażać się. Uszczerbek, ze w tej uciesze największym protagonistą będzie oczywiście browarek. Jakie zdoła nas stuknąć. Wszak wymową drugorzędną jest polski sportowy gablota, polskim zamiarem będzie jego remont zaś odbudowa. Wcielamy się w miłośnika motoryzacji, który podczas pięknego fińskiego lata ostatniej dekady XX wieku modernizuje swój stary sportowy samochód. Świat gry jest otwarty i nie narzuca graczowi niczego, pozwalając mu decydować o tym, co i kiedy robi. Jednym wyznacznikiem postępu w grze jest to, w jaki sposób nasz samochód się zmienia. Prócz pracy jako mechanik, możemy także usiąść za kółkiem naszego samochodu i wybrać się na przejażdżkę po lesie. Warto jednak pamiętać o rozwadze, ponieważ brawurowa jazda może skończyć się śmiertelnym wypadkiem – gra jest dość trudna, a śmierć oznacza konieczność rozpoczęcia rozgrywki od początku.

Zaraz po rozpoczęciu gry trafiamy na fińskie odludzie – tylko my, nasz dom i samochód, który wymaga naszej uwagi. Mamy także do dyspozycji vana, umożliwiającego nam podróż po świecie gry, zanim nasze auto będzie gotowe do pracy. Pozwala on również na przewóz zakupów, w tym jedzenia i picia niezbędnych do przetrwania kolejnych dni. Lepsze części tuningowe można znaleźć w katalogu i zamówić pocztą, to jednak wiąże się z koniecznością zarobienia pieniędzy, wykonując proste prace dla okolicznych mieszkańców. Niemal autystyczny poziom szczegółowości budowania samochodów w My Summer Car wymusza na graczach na przykład wykorzystanie odpowiedniego klucza, aby odkręcić śrubkę w silniku. Co więcej ta śruba musi posiadać też odpowiedni gwint. Oczywiście na jednostce napędowej sprawa się nie kończy i należy zatroszczyć się o wszystkie początki auta, od kół i zawieszania rozpocząwszy, aż po akcesoria wnętrza kabiny, w poniższym deskę rozdzielczą, nadajnik i głośniki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNBA 2K18
Następny artykułMinecraft
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.