gry do pobraniaPodczas gdy nie trudno się domyślić, gra Symulator Farmy 2017 zwane też jako Farming Simulator 17 polega na zarządzaniu intymnym gospodarstwem. Abyśmy mogli sprawiać to skutecznie, będziemy musieli przede wszystkim zaopatrzyć się w rodzaju narzędzia i maszyny rolnicze różnego. Pozostaniemy wykorzystywać je do sadzenia, siania, zbierania plonów i ich transportowania. Kolejne gry z serii Farming Symulator powstają w studiu Focus Home Interactive. Fani poprzednich części cyklu z pewnością nie będą rozczarowani. W grze pojawiło się sporo nowości. Znajdziemy tu przede wszystkim nowe rodzaje roślin: będziemy mogli uprawiać soję oraz słonecznik, który, co ciekawe, tak jak w rzeczywistości będzie obracał się w kierunku słońca. Do tej pory w poprzednich częściach cyklu Farming Simulator wykorzystywaliśmy przede wszystkim maszyny rolnicze. W tej odsłonie cyklu wiele prostych czynności będzie mogło być wykonywanych ręcznie.
Do tej pory gra Farming Simulator 17 tworzona była przede wszystkim z myślą o PC, gra zdobywa jednak również coraz większą popularność na konsolach. W tej odsłonie producenci zdecydowali się na prowadzenie modów tworzonych przez miłośników gry, co oznacza, że posiadacze konsol będą mogli się cieszyć z tysięcy nowych elementów graficznych.

Farming Simulator 17 oficjalny trailer gry

Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona serii Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swoim gospodarstwem. By tego dokonać, należy przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów oraz przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon cyklu, produkcja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych.

Za tytuł jak zwykle odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony cyklu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska firma Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy też Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Producent postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a wydajność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także spory wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei dodatkową szansą na zarobek są misje zlecane przez innych rolników, sterowanych przez sztuczną inteligencję. Po raz pierwszy w historii serii posiadacze edycji na konsole Xbox One lub PlayStation czwarta zyskali dostęp do tys. modyfikacji stworzonych przez zapaleńców Farming Simulatora. Dzięki temu możliwe jest zaimplementowanie elementów graficznych nowych, środków transportowych czy map stworzonych od momentu graczy dla graczy. W grze pojawił się oraz tryb multiplayer pozwalający na wspólne tworzenie jednej fermy. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to kroczy o… fanów. Dość rzec, że youtube’owe filmiki spośród wirtualnym uprawianiem pola mogą się pochwalić u nas na tak duża liczba dużą popularnością, że Farming Simulator zajął w naszym kraju początkowe miejsce w „konkursie osobliwości” YouTube’a – czyli wydaje się grą, która budzi ponad Wisłą znacznie większe ochota niż w innych partiach świata.
Zacznijmy jednak od momentu początku, czyli Symulatora Fermy. Pierwsza produkcja o takowym tytule trafiła na polski rynek w 2009 roku dzięki agencji Techland, która tak przekazała angielska nazwę Farming Simulator. Wrocławianie byli jednak lecz wciąż dystrybutorem, sama gra pozostała natomiast stworzona przez szwajcarskie studio Giants, a na świecie znana jest oraz pod niemieckim tytułem Landwirtschafts Simulator. Na fali bezkresnej popularności symulatorów traktorów oraz kombajnów w 2010 roku kalendarzowego przypłynęła także inna zabawa o tematyce rolniczej – wydana w Polsce przez IQ Publishing produkcja firmy Acta Logic, znana odbiorcom zagranicznym jako Agrar Simulator 2011, polskim zaś jako… Agrar Simulator 2011. Rok potem Agrar Simulator 2012 denuncjuje już jednak w Polsce jaki inny, czyli dobrze kultowy fanom wirtualnego rolnictwa Techland, który jednocześnie odpowiada oraz za Symulator Farmy 2011. O ile jednak zmiana dystrybutora dla gracza większego cechowania nie miała, o tyle dwanaście miesięcy później sytuacja skomplikowała się, bo doszło do poprawek tytułów.
Zaczęło się od momentu tego, że w 2012 roku prawa do wydawania serii Farming Simulator doszły w ręce cdp. pl, a prawa do firmy Symulator Farmy pozostały w rękach Techlandu. W tej sytuacji cdp. pl wydało grę Farming Simulator 2013, a Techland – Symulator Farmy 2013. Eeee, że co zapraszam? Przecież Farming Simulator wydaje się tylko jeden! No wydaje się. Wrocławianie mieli jednak atoli w swojej ofercie inny tytuł o tematyce rolniczej, prawda? W oficjalnym komunikacie, jaki z tej okazji wystosowano, podkreślono, „że ta polsko brzmiąco nazwa, od zawsze kojarzona z „farmą” oraz naszym wydawnictwem Techland, jest najbardziej odpowiednia”. No i wydano pod nią Agrar Simulator 2013.


Symulator Farmy 2017 do pobrania, download Symulator Farmy 2017 pełna wersja pc, Symulator Farmy 2017, Symulator Farmy 2017 chomikuj, Symulator Farmy 2017 crack, Symulator Farmy 2017 crack do pobrania, Symulator Farmy 2017 demo do pobrania, pobierz Symulator Farmy 2017, Symulator Farmy 2017, Symulator Farmy 2017 demo gry, Symulator Farmy 2017 demo pc, Symulator Farmy 2017 download pc, Symulator Farmy 2017 download za darmo, Symulator Farmy 2017 działająca wersja, Symulator Farmy 2017 gra do pobrania, Symulator Farmy 2017 gra za darmo, Symulator Farmy 2017 pełna wersja gry na pc, Symulator Farmy 2017 pobierz, Symulator Farmy 2017 pobierz za darmo, Symulator Farmy 2017 reloaded, Symulator Farmy 2017 ściągnij, Symulator Farmy 2017 ściągnij na pc, Symulator Farmy 2017 skąd pobrać, Symulator Farmy 2017 skidrow, Symulator Farmy 2017 torrent, Symulator Farmy 2017 utorrent, Symulator Farmy 2017 za darmo pc, skąd pobrać Symulator Farmy 2017 pc, Farming Simulator 2017 do pobrania, download Farming Simulator 2017 pełna wersja pc, Farming Simulator 2017, Farming Simulator 2017 chomikuj, Farming Simulator 2017 crack, Farming Simulator 2017 crack do pobrania, Farming Simulator 2017 demo do pobrania, pobierz Farming Simulator 2017, Farming Simulator 2017, Farming Simulator 2017 demo gry, Farming Simulator 2017 demo pc, Farming Simulator 2017 download pc, Farming Simulator 2017 download za darmo, Farming Simulator 2017 działająca wersja, Farming Simulator 2017 gra do pobrania, Farming Simulator 2017 gra za darmo, Farming Simulator 2017 pełna wersja gry na pc, Farming Simulator 2017 pobierz, Farming Simulator 2017 pobierz za darmo, Farming Simulator 2017 reloaded, Farming Simulator 2017 ściągnij, Farming Simulator 2017 ściągnij na pc, Farming Simulator 2017 skąd pobrać, Farming Simulator 2017 skidrow, Farming Simulator 2017 torrent, Farming Simulator 2017 utorrent, Farming Simulator 2017 za darmo pc, skąd pobrać Farming Simulator 2017 pc