gry do pobraniaThe Forest to produkcja, jaka z całą pewnością rozraduje osoby szukające w potyczce komputerowej niemałych emocji tudzież skoków adrenaliny. Spragnieni rodziny kanibale, zmutowane zwierzęta, nieokiełznana roślinność, mroczne jaskinie, zagłębione w ciemnościach stare lasy – to wszystko oczekuje na nas w kuli ziemskiej The Forest – mamiącym survivalu utrzymanym w stylistyce horroru. Produkcja potrafi wbić w fotel nawet najtwardszych graczy, sprawdź sam trafiając dalej – The Forest Download i testując frajdę na własnej skórze. Zbyt stworzenie The Forest przykładne jest kanadyjskie Studio SKS Games, które miało obecnie okazję zabłysnąć w kuli ziemskiej gier, a to z wykorzystaniem smartfonowej produkcji „End Night”, która spotkała się naturalnym sukcesem. Również sprawdzian w postaci tradycyjnej, rozbudowanej bitwy na komputery pc puścił zaliczony na 5, wytwórczość zyskuje coraz lepsze noty, sypią się pochlebne poglądy, można więc się sądzić, że wkrótce jej renoma wśród graczy osiągnie sufit podobny do najlepszych tudzież najbardziej cenionych gier-horrorów. Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszego linka – Pobierz The Forest Download. Klimat produkowaniu, grafika, zastosowane efekty wizualne oraz mechanika – wszelkie te czynniki składają się na fakt, iż The Forest jest produkcją ponad wyraz udaną, co zapewne wkrótce się na jej wysoką grywalność przełoży. Pożądając przetrwać w świecie The Forest, gracz musi aprobować się sporymi umiejętnościami. W ciągu rozgrywki stanie między innymi poprzednio takimi zadaniami, jak: myślistwo na zwierzynę, ścinanie drewna, uprawa roślin, wytwarzanie niezbędnych programów, zastawianie pułapek na mutanty, wytwarzanie broni, no natomiast oczywiście walka z nieprzyjacielem. Chcesz się przekonać, azaliż uda Ci się przetrzymać w świecie, w jakim jesteś jedynym normalnym osobą, a twoje otoczenie owo nieujarzmiona natura i chordy kanibali? Wypróbuj The Forest Download PC! Sprawdź tenże, jak trudno jest tędy ocaleć, pamiętaj, że mutanty wykazują się niemałą inteligencją. Czy uda Ci się je przechytrzyć?
Najpopularniejsze ostatnio trendy wśród twórców niepodrzędnych? Symulacja przetrwania, horrory i żywe trupy. Tych ostatnich jako jedynych nie uświadczymy w produkcji twórców mobilnego End Night nowej, atoli z drugiej strony żywiące się osobami mutanty aż tak bardzo od czasu nich nie odbiegają. The Forest rozpocznie się od czasu katastrofy lotniczej, z jakiej ocaleje jedynie główny chwat, i od pierwszych sekund zmusi nas do batalii o przetrwanie. Początkowo zmierzymy się jedynie z przyrodą oraz podstawowymi potrzebami, kiedy pragnienie i głód. Jak jeden mąż z zapadnięciem zmroku opowie się jednak, że ostrów, na którą trafiliśmy istnieje domem nie tylko dla rajskiej fauny. Przedmioty z aeroplanu wystarczą jedynie na początek, nadal gracz zostanie zmuszony aż do samodzielnego tworzenia narzędzi. Dysponuje się to odbywać całkiem intuicyjnie, bez żadnych monitorów niczym z MMO. Jeśliby znajdziemy kij, za pomocą kamienia go i otrzymamy w ten sposób dzidę naostrzymy. Ów sam kij połączony spośród ogniem da małą pochodnię. Dzięki plecakowi umożliwiającemu spedycja większej liczby przedmiotów utworzymy też bardziej zaawansowane struktury. Przykładowo lakier do włosów w połączeniu z zapalniczką stanie się miotaczem ognia. Równie istotne będzie zbudowanie schronienia. Zapewni ono ciepło w zimne noce, dobrze ufortyfikowane – bezpieczeństwo przed wrogami, a jeśli zasadzimy w jego pobliżu odpowiednie nasiona i wykażemy się cierpliwością – także pożywienie.

The Forest oficjalny trailer gry

Kiedy przeszło dwa lata temu światło dzienne ujrzały pierwsze doniesienia o The Forest, tytuł niezależnego studia Endnight Games momentalnie znalazł się na radarach graczy. I raczej nie ma w tym nic dziwnego – obłędnie wyglądający symulator przetrwania z realistycznie funkcjonującym ekosystemem i groźnymi przeciwnikami napędzanymi zaawansowaną sztuczną inteligencją to obietnica, która kusi niemal każdego.

W udostępnionej sześć miesięcy później w ramach programu wczesnego dostępu wersji alfa roiło się od błędów i brakowało jeszcze wielu z obiecanych atrakcji, niemniej rokowała już całkiem nieźle. Jeszcze lepiej prezentowała się wersja, którą sprawdzałem rok temu, wciąż daleka od ukończenia, ale za to znacznie mniej toporna. Tymczasem ponownie dokonaliśmy wymiany całorocznych kalendarzy, na Steamie doszło do prawdziwego wysypu mniej bądź bardziej bezczelnych klonów The Forest, a produkcja Endnight Games jak nie była skończona, tak dalej nie jest. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak wiele zmieniło się w „Lesie” i czy przypadkiem tej dawniej świetnie rokującej pozycji nie grozi dołączenie do niechlubnego grona tytułów, które nigdy nie opuściły i już raczej nie opuszczą programu Early Access. Oprócz tego można tu znaleźć całą gamę pomniejszych artefaktów graficznych, błędów silnika fizycznego czy innych niedoskonałości, ale raczej nie ma sensu wymieniać ich z osobna – są regularnie likwidowane przez kolejne łatki, które jednocześnie dorzucają mnóstwo nowych problemów, dotyczących zarówno trybu dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu użytkowników. Żeby nie być gołosłownym, posłużę się przykładem z ostatniego patcha, po zainstalowaniu którego flary i pochodnie przestały oświetlać nocą otoczenie, mimo że kilka tygodni wcześniej działały bez zarzutu. My jako gracz mamy pełną swobodę wyboru co chcemy w danej chwili robić. Czy ruszymy na poszukiwania ocalałych z katastrofy, czy zajmiemy się budowaniem prowizorycznego obozu. Prócz walki z mieszkańcami lasu, mieć na uwadze głód i pragnienie należy, które musimy zaspokajać na skroś polowanie na obecną faunę i szukając źródeł pitnej wody. Nie wypada nie troszczyć się, że nocą bywa mróz, więc należy pomyśleć i o ognisku przy jakim można się ogrzać.
Rycina prezentuje się całkiem przyzwoicie, natomiast dźwięk doskonale tworzy nastrój. Gra potrafi trzymać w napięciu od samego zarania przez cały czas jaki się niedaleko niej spędza. Wyobraźmy sobie sytuację, że nasz bohater podczas ścinania sobie drzewa na budowę palisady słyszy nagle za plecami wydzierającego się na całe gardło tubylca wzywającego w ten sposób posiłki w celu ataku na gracza. Efektem czego jest natychmiastowe porzucenie aktualnie wykonywanej czynności i rzucenie się do ucieczki w bezpieczne miejsce z dala od źródła krzyku. To samo tyczy się eksploracji jaskiń, gdy za źródło światła mamy tylko zapalniczkę, a z mroku słychać prócz kapiącej wody głosy istot które nocami polują na nas na pokrywy. Gdy uda nam się znaleźć wyjście i spośród niego skorzystać odczuwamy autentyczną ulgę.

The Forest-DeadStewardess Niesamowicie wciąga świetnie zbudowana atmosfera nieprzyjaznej wyspy zamieszkałej przez tubylców. Nie raz czujemy się bezradni, gdy musimy opędzać napastników znalezionym patykiem. To nie jest zabawa w szukanie puszek z jedzeniem, o nie – to jest survival z prawdziwego zdarzenia. Jeśli jesteś głodny to musisz w lesie poszukiwać jagód, zapolować i usmażyć jaszczurkę, albo zbudować matnię na króliki.
Sporo materyj można jeszcze poprawić oraz dodać, ale widać, iż twórcy mają potencjał wpajając nowe, przemyślane elementy w każdej poprawce. Projektanci rodzą pod uwagę głos testującej grę społeczności, a mistrzowskie błędy są natychmiastowo gromadzone. Każda zmiana wprowadza przystępne zmiany na lepsze. 1 z najlepiej prezentujących się gier w klimacie survivalu w jakie grałem. Spośród całą pewnością The Forest wart jest wydania 30-40 złotych nawet w pracowni alfa.
SKS Games poczyniło grę dla lubiących się bać. Jeśli jesteś takową osobą to na pewno winieneś zwrócić uwagę na The Forest. Wcielasz się z mężczyznę, który jako jedyny poznał katastrofę samolotu, którego bezmiar wyrzuciło na brzeg spośród pozoru nie zamieszkanej wysepki. Aby przetrwać musisz sklecić sobie schronienie i odszukać sposób na zdobywanie jedzenia. Wyspa jest pełna drzew, które możemy wykorzystać na opał lub jako materiał, krzewów a nawet całych labiryntów podziemnych jaskiń. Otwarty świat naszego domu powinien zaspokoić potrzeby odkrywcy w każdym z nas nowego. Żywiołowo zmieniająca się pogoda natomiast cykle dobowe sprawiają, iż gracz naprawdę może się poczuć jak osamotniony ocalały z katastrofy. Jednak szybko okazuje się, że wyspa ma nuże mieszkańców – jednak nie warto ich prosić o jakąkolwiek pomoc, w końcu jednie co mogą Ci ofiarować się kanibale-mutanci to potrawka spośród samego Ciebie. Dzień owo najlepsza pora na jakiemuś aktywność jak gromadzenie zapasów czy eksplorację. Noc owo zupełnie inna bajka – mutanci stają się energiczni i nic nie sprawiłoby im większej przyjemności podczas gdy gryz gracza na kolację. Aby pomóc nam przetrwać twórcy wbudowali w The Forest rozwinięty system rzemiosła, który pozwoli nam (po pozyskaniu odpowiednich materiałów) konstruować narzędzia i pułapki bez których nasze szanse na przeżycie są marne, jednak najmądrzejszym wyjściem wydaje się być unikanie jakiegokolwiek kontaktu z rdzennymi mieszkańcami wyspy. Kilka słów o mutantach: to nie będą typowe ”zombiaki” – każdy z nich ma inny system moralny i inne wierzenia a także inne powiązanie z resztą członków swojego klanu dzięki czemu wydają się niemal ludzcy. The Forest to pełnoprawny survival-horror w którym akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby.


The Forest do pobrania, download The Forest pełna wersja pc, The Forest, The Forest chomikuj, The Forest crack, The Forest crack do pobrania, The Forest demo do pobrania, pobierz The Forest, The Forest, The Forest demo gry, The Forest demo pc, The Forest download pc, The Forest download za darmo, The Forest działająca wersja, The Forest gra do pobrania, The Forest gra za darmo, The Forest pełna wersja gry na pc, The Forest pobierz, The Forest pobierz za darmo, The Forest reloaded, The Forest ściągnij, The Forest ściągnij na pc, The Forest skąd pobrać, The Forest skidrow, The Forest torrent, The Forest utorrent, The Forest za darmo pc, skąd pobrać The Forest pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułThe Sims 4
Następny artykułSymulator Farmy 2017
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.