gry do pobraniaThe Sims 3 to kolejna część serii, która zapoczątkowana została w roku 2000, a więc już 15 lat temu, zyskując przez ten czas niemałe grono wiernych fanów i fanek. Tak jak poprzednie części gry i ta została wyprodukowana przez studio Maxis. W grze kierujemy życiem wirtualnych postaci od ich narodzin, aż do śmierci. Możliwości pokierowania osobą, jest wręcz nieskończenie co niemiara, co bez wątpienia jest nadzwyczaj wielką zaletą gier tą serii. The Sims 3 Download. Pobierz i twórz swój wirtualny świat na swoich warunkach! Gra, w stosunku wersji do wcześniejszej, posiada bardziej udoskonalony platforma marzeń, który w minionej wersji określony był kompleksem pragnień. Kupując dziecku jakikolwiek przedmiot, w konsekwencji możemy przyczyniać się na jego marzenia. Nieobecność realizacji marzeń, nie pakuje się z negatywnymi konsekwencjami czy też karami. Marzenia niezrealizowane zostają po prostu zastąpione przy użyciu inne. Bez wątpienia jest owo doskonałe odwzorowanie sytuacji wyskakujących się w normalnym egzystowaniach. Grając w Sims 3 warto jednak pamiętać, iż niezrealizowane marzenia, tak jak różne negatywne sytuacje, mogą przyczyniać się na humor postaci. Całkowita wersja gry już przystępna do pobrania The Sims 3 Download na elektroniczna maszyna cyfrowa PC, stwórz swoją gromadę i rozpocznij świetną grę w najlepszym symulatorze autopsji.

The Sims 3 oficjalny trailer gry

The Sims 3 owo kolejna część bestsellerowej kolekcji zapoczątkowanej w 2000 roku kalendarzowego. Gra stanowi symulację bezstronnego życia, począwszy od powstania aż po samą mroczny żniwiarz z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy buziak, małżeństwo, przejście na emeryturę etc. ). Drobne metamorfozy dotknęły również sfery specjalistycznej. Użytkownik jest w stanie w pewnym sensie dozorować godziny pracy – postanowić o wcześniejszym wyjściu bądź zostaniu po godzinach.

Prawdopodobnie on także określić osobisty stosunek do przełożonego – chcąc w łatwy metoda zdobyć awans należy po prostu podlizywać się mu. Z karierą bezpośrednio został związany platforma okazji, który można wyeksplikować poprzez następujący przykład: jak w restauracji, w której popsuje się zmywarka, Sim przejmuje szansę wykazania się na skroś umycie sterty brudnych talerzy. Mówiąc czy pisząc o serii „The Sims” akuratnie nie sposób uniknąć słowa dziwo. Względnie: sensacja, cud, mara, ewenement. Ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy, tytuł najmodniejszej marki świata gier komputerowych wszech czasów, zapoczątkowanie podgatunku – społecznej symulacji nowego, przełamanie całej masy stereotypów związanych z elektronicznej rozrywki, poszerzenie grona odbiorców gier o rzesze osób – to tylko niektóre z osiągnięć nowych, które ma na swoim koncie seria Rezydencja Wrighta. A przecież dysponujemy tu do czynienia z grą opartą na idei, która w teorii wydaje się wyjątkowo nudna i nieciekawa. Wirtualna rekonstrukcja codziennego życia mieszkańców przedmieść brzmi jak antyteza wszystkiego, na czym opiera się w powszechnym rozumieniu urok gier: akcji, ekscytacji, rywalizacji, a przede wszystkim ucieczki od szarej rzeczywistości. W 2000 roku, gdy pierwsza gra z serii debiutowała na rynku, mało kto, łącznie z wydawcą, spodziewał się sukcesu po tak ryzykownym projekcie.
Może, więc zacznę od tego, że grę do recenzji dostałem w wersji na PlayStation 3 i o dziwo, była ona w pełni zlokalizowana. Czemu o dziwo? Ponieważ kupując grę na Xbox’a 360 możecie zapomnieć o polskich literkach. Zastanawiające jest to, że sama gra nie musiała być znów tłumaczona, w końcu całość tłumaczenia pochodziła z wersji na PC, a tylko dodatkowe elementy które znajdziemy w „konsolówce” potrzebowały polskiego języka – a tego naprawdę nie jest wiele. Koszt takiego przedsięwzięcia także nie byłby duży, ale za to korzyści ogromne. Gra Sims 3, nie celuje w sumie w jakiś konkretny target, w tą produkcję każdy może zagrać, i młody i stary, i gracz hardcorowy i niedzielny, wszyscy znajdą tu coś dla siebie. To taka gra w którą nikt nie powinien wstydzić się grać, każdy chce chyba sprawdzić jakby jego istnienie się potoczyło jeśli iżby zrobił tak, a istotnie. Simsy nam to dają, w takim stopniu podczas gdy mogą i jak pragną.
Simsy 3, praktycznie nie różnią się niczym powodem wersji komputerowej, choć wydaje się jednak tu kilka zagadnień różniących, na które pożądane byłoby z całą pewnością skupić uwagę. Przede wszystkim tzw. „Moce Karmy” czyli właściwie – legalne czity. Jak to działa? Za wypełnianie wyzwań oraz pragnień swojego sima, wszelkiej północy dostajemy pakiet ciągów karmy, za które jesteśmy w stanie np. uszczęśliwić w pełni nasze wirtualne ego (wszystkie paski potrzeb się wypełniają – nic już nie potrzebujemy), lub też sprowadzić na nie serie nieszczęść. Atoli czy jest to godnie potrzebne? Sądzę, że nie, jest to po prostu na siłę dodanie nowej posady, aby nie wyszła spośród tego czysta konwersja oraz tzw. „odgrzewanie kotleta”. Trwanie więc może na rozstrzygnięcie. Simsy 3 na konsole to tak naprawdę pełnoprawne Sims 3 pobierz z PC – wiec najlepszy, (bo jedyny) symulator życia. Jedynie owo co odróżnia wersję konsolową od tej komputerowej – to tak jak zostało napomknięte w tekście – nawigacja i trochę niepotrzebne nikomu „Moce Karmy”. Szkoda oraz, że gra została zwaśniona w tak niefortunnym w celu niej czasie, w tym momencie matki w końcu zasyp nowych title – nikt raczej nie chce poświęcić swoich drogocennych chwil życia na odgrzewane kotlety, gdy ma do wyboru marki nowe. Ciekawa ideą w przyszłości, mogą stać sie DLC do tej batalii, które mogą jej ofiarować tzw. „nieśmiertelność” aż do następnej części Simsów – na końcu znamy liczby niezliczonych dodatków do Sims 2 oraz 3 w wersji na PC. Simsy 3 na konsole są solidną batalią, ale niestety dużo im brakuje do takiej którą byśmy chcieli.
Zdecydowanie w największym stopniu podoba mi się wybór ingerencji we wszelkich ewentualnych aspektach gry. Ode moją osobę zależy nie tylko ilość członków mojej rodziny i ich powiązania, ale również odcień oczu, pasemek, wzór na bluzce, poczucie humoru, nawyki żywieniowe, największe marzenie, design ich mieszkanie – od momentu wysokości ścian po budulec wykonania klamek – oraz wszystkie inne sprawy, jakie ich dotyczą. Uwielbiam owo, że mogę tutaj roić ile dusza zapragnie; komplet co robię jest do perfekcji takie jak sobie prezentuję, dlatego to zawsze wychodzi niepowtarzalnie.
Proponowane życie jest zupełnie nierealistyczne, zwłaszcza gdy wspominam „The Sims 2” – tam simy popadały w depresję gdy nie udało im się osiągnąć czegoś ważnego, komornik nie brał chusteczek tylko telewizory a mieszkanie z małym dzieckiem było całe w butelkach i pieluchach. Tu wszędzie jest czysto, problemów finansowych właściwie nie ma (nawet bez pracy) a podstawowe potrzeby zaspakajają się same, bez większego udziału gracza. To może być mało wyzwaniowe, ale nie musi – wszystko zależy od indywidualnych cech ludzików i ich ilości w rodzinie; )


The Sims 3 do pobrania, download The Sims 3 pełna wersja pc, The Sims 3, The Sims 3 chomikuj, The Sims 3 crack, The Sims 3 crack do pobrania, The Sims 3 demo do pobrania, pobierz The Sims 3, The Sims 3, The Sims 3 demo gry, The Sims 3 demo pc, The Sims 3 download pc, The Sims 3 download za darmo, The Sims 3 działająca wersja, The Sims 3 gra do pobrania, The Sims 3 gra za darmo, The Sims 3 pełna wersja gry na pc, The Sims 3 pobierz, The Sims 3 pobierz za darmo, The Sims 3 reloaded, The Sims 3 ściągnij, The Sims 3 ściągnij na pc, The Sims 3 skąd pobrać, The Sims 3 skidrow, The Sims 3 torrent, The Sims 3 utorrent, The Sims 3 za darmo pc, skąd pobrać The Sims 3 pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNeed for Speed: Payback
Następny artykułThe Sims 4
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.