gry do pobraniaVampyr na PC Windows owo rozgrywające się w bezpośrednim świecie mroczne RPG działaniu, którego fabułę osadzono w Anglii początku XX stulecia. Za stworzenie tytułu sumienne jest francuskie studio deweloperskie DONTNOD Entertainment, znane z takich gier, jak Remember Me czy epizodyczna przygodówka Life is Strange. Wydawcą gry na komputerach PC jest zaś firma Focus Home Interactive. Londyn, który widzimy w grze, składa się z czterech dzielnic. Stan wszelkiej z nich stopniowo się pogarsza z powodu szalejącej bicie, więc naszym zadaniem istnieje również pomaganie mieszkańcom przez wiedzy nabytej jako doktór. Zabijanie niewinnych wpływa niekorzystanie na stan dystryktu, ergo trzeba być rozsądnym w swoich wampirzych działaniach. Jeśliby poziom dzielnicy przekroczy paragraf krytyczny, na jej regionie zapanuje chaos, stracimy opcja handlu z kupcami natomiast nie będziemy mogli na tym obszarze uzyskać przyjazdu do zadań pobocznych. Historia przedstawiona w grze dysponuje kilka różnych zakończeń, które są uzależnione od decyzji podjętych w trakcie gry. Vampyr to najambitniejsza gra szkoła główna DONTNOD, twórców Life is Strange.

Vampyr oficjalny trailer gry

Francuski zespół deweloperski, zamiast skupić się na własnej najpopularniejszej marce, próbuje sił w nowym dla siebie gatunku RPG-ów akcji. Na zakończonych już targach E3 2016 pokazano nie tylko teaser gry, ale także zupa fragmenty rozgrywki.

Vampyr natychmiast na tym etapie wykazuje spory potencjał i poniżej niektórymi względami zapowiada się oryginalnie. W grze wcielimy się w doktora Jonathana E. Reida, wojskowego chirurga, który dopiero co stał się, jak sam tytuł obnaża, wampirem. Akcja przeniesie gracza w objęcia Londynu z 1918 roku, w którym trwa epidemia grypy zwanej „hiszpanką”. My zaś będziemy próbować pomagać chorym czy też walczyć ze swoją odkrywczą naturą. I tutaj wskazane jest wspomnieć o tym, iż picie ludzkiej krwi sformułuje istotną rolę w potyczce, ponieważ tylko w ten sposób odnajdziemy punkty doświadczenia niezbędne aż do rozwoju postaci. Twórcy odzwierciedlili, że całość będzie wolno co prawda ukończyć bez zabijania niewinnych, bo tylko aż do nich odnosi się wymyślony za pomocą DONTNOD system, ale wolno to być wyzwaniem, bo na nieszczęście osłabi to głównego bohatera. Wybór ścieżki, którą podążymy, będzie miał swoje implikacje także w samym kuli ziemskiej Vampyr. Doktor Jonathan Reid jest zaś przystojnym tudzież nieco hipsterskim wampirzym wcieleniem dr Jekylla i króla Hyde’a. Aby zdobywać pomiar, musi on pożywiać się ludzką krwią, pomimo tego, iż wiąże go przysięga Hipokratesa. W przypadku gry Vampyr „po pierwsze nie szkodzić” luzuje się w „szkodzić wtenczas, jeśli to konieczne”. Heros porusza się więc platforma obywatelska linie rozłożonej pomiędzy Big Benem a Wieżą Wiktorii – dopóki utrzymuje ciszę jest świadomym swoich przedsięwzięć Jekyllem, lecz jeden podstępny ruch gwarantuje upadek w personę Hyde’a. Oprócz innej struktury społecznego mikrokosmosu, odgrywa wydaje się jednak dość typową mieszaniną produkcji BioWare’u tudzież rodzimego Dzikiego Gonu. Na świat gry spoglądamy z punktu widzenia trzeciej osoby i mamy specyficzną wampiryczną wizją podobną do tej znanej spośród Wiedźmina. Do istotnych gildia rozgrywki należą także pobierane w trakcie rozmowy decyzje – z koła dialogowego typujemy z około dwóch, trzy znacząco różnych opcji. Oraz do konkretnych miejsc dąży nas kompas rodem ze Skyrima. Vampyr nie zaskakuje także mechaniką walki; na gameplayu wydawała się niewiasta raczej statyczna i bazująca na rozmaitym uzbrojeniu tudzież specjalnych wampirycznych umiejętnościach. Bohaterem Vampyr będzie Jonathan Reid, który po pokąsaniu za pomocą wampira sam walczy ze swoją dwojaką naturą. Inwestorzy ze studia Dontnod postawią przed nami sporo cnotliwych wyborów, które sprowadzają się do jednego: gryźć jednakowoż nie gryźć. Jeśli białogłowy się ponieść wilczej naturze, rozwiniemy w naszej postaci zdolności nowe, lecz ceną pozostanie coraz większa utrata człowieczeństwa.


Vampyr do pobrania, download Vampyr pełna wersja pc, Vampyr, Vampyr chomikuj, Vampyr crack, Vampyr crack do pobrania, Vampyr demo do pobrania, pobierz Vampyr, Vampyr, Vampyr demo gry, Vampyr demo pc, Vampyr download pc, Vampyr download za darmo, Vampyr działająca wersja, Vampyr gra do pobrania, Vampyr gra za darmo, Vampyr pełna wersja gry na pc, Vampyr pobierz, Vampyr pobierz za darmo, Vampyr reloaded, Vampyr ściągnij, Vampyr ściągnij na pc, Vampyr skąd pobrać, Vampyr skidrow, Vampyr torrent, Vampyr utorrent, Vampyr za darmo pc, skąd pobrać Vampyr pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDestiny 2
Następny artykułAssassin’s Creed: Origins
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.