Podziel się na Facebooku
Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

gry do pobraniaAtelier Grimlore Games jak na razie chwali się swoją nową wojną głównie na wszelkiej odmiany konwentach i targach, natomiast to dzięki jednemu z takich wydarzeń możemy dostrzec kilkanaście minut rozgrywki ze Spellforce 3. Osobiście jestem niezwykle zbudowany tym co tutaj zobaczyłem. Cieszą mi głównie rozbudowane RPG-owe ródło rozgrywki – drzewka kompetencji, statystyki, ekwipunek i powiadając krótko jestem coraz z większym natężeniem przekonany, że ta partia zaliczy naprawdę udany reemigracja, gdy w dalszej fragmentu roku zadebiutuje na PC. Oczekiwanie powinny nam zabawiać kolejne prezentacje rozgrywki, jakich pewnie będą pojawiać się raz za razem częściej. Do sieci np trafił już. materiał umieszczający potyczki PvP, które w Spellforce 3 będą 1 z dwóch trybów multiplayer (drugi to kooperacja). Znajduje się więc okazja zobaczyć niewiele gameplayu, na którym „trójka” nie wygląda źle. Nie zważając na jednym – bloomem.

SpellForce 3 powraca w nowej odsłonie

Osobistość zdecydowanie przesadził z tąże graficzną opcją i wierzę, że do premiery będzie on trochę zredukowany. Pozostanie się mógł o tymże przekonać każdy, kto sformułuje chęć udziału w pokrzyżowanych testach wersji beta, które 19 maja wystartowały. Na początku testowane będą samotne frakcje, czyli ludzie, orki i elfy, każda za pomocą tydzień, w rozgrywkach pierwszą na 1. Od siódmego czerwca można będzie obecnie grać nimi wszystkimi, pierw w starciach 1 na 1, a potem w grach drużynowych.

Premiera zupełnej wersji SpellForce 3 nastanie w bliżej nieokreślonym dalszym terminie, czyli prawdopodobnie w dalszym ciągu przed końcem wakacji. Beta-testy podzielone zostały na trochę etapów, podczas których wprowadzane będą kolejne nowości. Z początkiem otrzymaliśmy Ludzi i podejście 1 na 1. 26 maja pojawią się Orkowie, a 2 czerwca Elfy. Od 9 czerwca pozostanie można bawić się wszystkimi trzema frakcjami w trybie pierwszą na 1. Kilka dzionki później, a dokładniej pisząc 16 czerwca, zadebiutuje wybór 2 na 2, 23 czerwca 3 na trzecie, a 30 czerwca weźmiemy jedną mapę z singleplayera, pozwalającą sprawdzić fragment bitwy, która w pełnej sali gry ma oferować o tyle o ile trzydzieści godzin rozgrywki. Beta zakończy się w lipcu. Wygląda na to, iż tym samym w szeregach hołdowników serii Spellforce zapanowało ogromne ożywienie. W komentarzach przy trailerem wielu entuzjastycznych druhów gry wspomina „stare dobre czasy”, które spędzili ze starszymi produkcjami Nordica. Dawny dzisiaj kiepskie wieści, chwilowo czas na trochę milsze. Poznaliśmy w końcu dokładną datę premiery długo wyczekiwanej hybrydy komputerowej gry fabularnej ze strategią czasu rzeczywistego. THQ Nordic oficjalnie oświadczył, że „Spellforce 3” trafi na półki sklepowe dokładnie siedem grudnia. Dzięki umieszczeniu SpellForce 3 do pobrania przed wydarzeniami z poprzednich części, gracze mają prawo odkrycia kontynentu jako całości. Dostępne mapy zostały rozdzielone na segmenty, nad którymi w miarę gry, gracze zajmują kontrolę. Jednakże jeżeli chcemy korzystać z zasobów w danym segmencie, musi on bezpośrednio przylegać do naszego terytorium. Jest to uproszczenie, które zastosowano między innymi w grze Company of Heroes.


SpellForce 3 do pobrania, download SpellForce 3 pełna wersja pc, SpellForce 3, SpellForce 3 chomikuj, SpellForce 3 crack, SpellForce 3 crack do pobrania, SpellForce 3 demo do pobrania, pobierz SpellForce 3, SpellForce 3, SpellForce 3 demo gry, SpellForce 3 demo pc, SpellForce 3 download pc, SpellForce 3 download za darmo, SpellForce 3 działająca wersja, SpellForce 3 gra do pobrania, SpellForce 3 gra za darmo, SpellForce 3 pełna wersja gry na pc, SpellForce 3 pobierz, SpellForce 3 pobierz za darmo, SpellForce 3 reloaded, SpellForce 3 ściągnij, SpellForce 3 ściągnij na pc, SpellForce 3 skąd pobrać, SpellForce 3 skidrow, SpellForce 3 torrent, SpellForce 3 utorrent, SpellForce 3 za darmo pc, skąd pobrać SpellForce 3 pc

PODZIEL SIĘ
Facebook
Twitter
Poprzedni artykułThe Guild 3
Następny artykułProject CARS 2
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.