gry do pobraniaARK: Survival Evolved owo bardzo popularny symulator przetrwania z uczciwym sandboksowym światem. Naszym głównym zadaniem w grze survivalowej widnieje przetrwanie w mało sprzyjających warunkach dla wzrost, w otoczeniu roślino- i mięsożernych dinozaurów. Mechanika rozgrywki wykorzystywana w grze ARK: Survival Evolved wykorzystuje z licznych gier komputerowych z gatunku survivalowych, jak atrakcyjny przez wielu graczy tytuł DayZ. Rozrywka komputerowa pod title ARK: Survival Evolved została stworzona dzięki niezależne studio deweloperskie Wildcard Studio, zamontowane przez Jessego Rapczaka, który wcześniej działał w Microsoft Game Studios. Produkcja pozostała oparta na wprawnym silniku graficznym Unreal Engine 4 stworzonym dzięki firmę Epic Games. Akcja przedstawiona w komputerowym symulatorze survivalowym ARK: Survival Evolved rozgrywa się w otwartym świecie zamieszkałym przez prehistoryczne gady, czyli dinozaury. Natomiast my wcielamy się w rolę człowieka na wyspie o nazwie ARK osamotnionego, którego zadaniem jest przetrwanie w niesprzyjających warunkach. Przed rozpoczęciem rozgrywki w symulatorze przetrwania, gracze mogą wybrać płeć swojego bohatera. Pod postacią mężczyzny bądź kobiety budzimy się nadzy, wychłodzeni i głodni na brzegu tajemniczej wyspy ARK. Aby móc przetrwać, należy zbierać surowce naturalne, z których wytworzymy niezbędne narzędzia użytkowe i obronne oraz wzniesiemy kryjówki.

Twórcy symulatora przetrwania przygotowali nie lada gratkę dla graczy. Fani ARK: Survival Evolved mogą zaopatrzyć się w narzędzie do tworzenia modyfikacji ARK Dev Kit, które jest uproszczoną wersją Unreal Engine 4 Editor. Za pomocą udostępnionego za darmo zestawu deweloperskiego będzie można na przykład tworzyć przedmioty użytkowe i bronie oraz modyfikować zachowanie się algorytmu sztucznej inteligencji (AI).
Pierwszoosobowa gra eksploracyjna, stworzona w oparciu o ciepło przyjęte przez graczy ARK: Survival Evolved. Tytuł opracowano z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Zabawa ogniskuje się na zwiedzaniu futurystycznego parku jurajskiego, wchodzeniu w interakcję z różnorodnymi gatunkami dinozaurów oraz na rozwiązywaniu prostych tajemnic i kolekcjonowaniu ARTRETYZM poszczególnych gadów.

ARK Park oficjalny trailer gry

W symulatorze survivalowym ARK: Survival Evolved nie zabrakło również rozbudowanego systemu rozwoju kreacyj, który odgrywa pierwszą rolę. W trakcie pobytu na tajemniczej wyspie o nazwie ARK, prowadzony przez nas chojrak zdobywa nowe kwalifikacje, które w późniejszym czasie okażą się bardzo przydatne w w tym mało sprzyjającym środowisku przetrwaniu.

Punkty praktyki zbieramy między innymi na krzyż zbieranie nasion, warzyw, owoców, wydobywanie materiałów ze skał a drzew oraz konkurencję z drapieżnikami. Platforma obywatelska uzbieraniu w ARK: Survival Evolved lepiej liczby punktów praktyki będzie można wymienić ucina na nowe kwalifikacje związane z robieniem ubrań, przedmiotów użytkowych, broni oraz budowania budynków. Aby dochować się w mało sprzyjających okolicznościach będziemy musieli najpierw zdobyć jedzenie a wybudować kryjówkę, aż do której nie mają mieć dostępu drapieżniki oraz inni gracze chcący ukraść mnie zgromadzone z trudem inwentarz. W świecie internetowej gry przetrwania ARK: Survival Evolved przebiega ponad 70 gatunków dinozaurów, w tym lecące i lądowe. W produkcji tej napotkamy między innymi pterodaktyle, diplodoki, brontozaury oraz samego tyranozaura (T-Rex). Roślinożerne dinozaury nie mają stanowić dla nas pogrożenia, lecz mięsożerne aktualnie jak najbardziej. Dlatego bez porządnego uzbrojenia prawidłowiej ich nie dokonywać agresji samemu. Co atrakcyjne, niektóre dinozaury stanie się można ujarzmić, na skutek czemu będą potrafiły one pełnić funkcję osobistych wierzchowców. W momencie dinozaurów latających stanie się można podczepić się do nich w ruchu przy użyciu liny spośród hakiem.

Produkcja ARK: Survival Evolved daje również pełne odsiecz dla specjalistycznego hełmu do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift. Hełm wyposażony jest w dwa o rozdzielczości 1080 na 1200 pikseli ekrany, które zapewniają zobaczenie stereoskopowe. Dzięki Oculus Rift gracze poczują się jakby na własną rękę uczestniczyli w ostatecznym symulatorze survivalowym. ARK Park jest walką eksploracyjną opracowaną spośród myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Godność czerpie garściami spośród dorobku ciepło przyjętego przez graczy ARK: Survival Evolved, i jego stworzenie skorzystało na swoje asystent należące do Snail Games Peacock Atelier, we współpracy spośród zespołem Studio Wildcard. Produkcja została podzielona między innymi na architekturę PC Windows. Czyn ARK Park pozostała osadzona w niedalekiej przyszłości, gdy to możliwe było wybudowanie futurystycznego skweru jurajskiego. Trzon walki stanowią wycieczki platforma obywatelska naturalnych środowiskach dinozaurów, jakie możemy przebywać zarówno na piechotę, jak i za kierownicą pojazdu lub podobnie na grzbiecie herkulesowego gada. Odwiedzane lokacje są zróżnicowane – ich lista zawiera zarówno tropikalną dżunglę, jak i ośnieżone, wysokogórskie szczyty, czy też duże stepy. W trakcie zabawy możemy zrobić użytek z fotograficznego aparatu, na skutek któremu uwieczniamy efektowne sceny z wkładem (niekiedy) gigantycznych postaci, a także rozwiązywać nieskomplikowane zagadki – konferencja genów ponad sto gatunków owocuje uzależnieniem dodatkowych informacji na ich temat, udostępnionych w głównym holu tytułowego parku. Co więcej, w grze zaimplementowano swoiste zoo, dokąd możemy bawić się ze stworzeniami, których geny udało nam się znaleźć – artykulacja zarówno o głaskaniu, jak i karmieniu, azali nawet ich malowaniu. Podobnie jak w nakręconym na akcję oryginale, całość prezentowana widnieje w perspektywie FPP. Niemniej, w przeciwieństwie aż do niego, nie zaimplementowano tu systemu wojny. Symulator przetrwania ARK: Survival Evolved osadzony w prehistorycznym planecie można pobrać dzięki platformy cyfrowej dystrybucji gier Steam. Platforma obywatelska naciśnięciu przycisku Skorzystaj zostaniesz przeniesiony aż do strony grą na platformie Steam.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł7 Days to Die
Następny artykułAstroneer
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.