gry do pobraniaDestiny 2, nowa odsłona bestsellerowej gry akcji od majstrów gatunku ze studia Bungie. Gra dostępna jest językowej w pełnej polskiej wersji. Ostatni bastion ludzkości upadł pod naporem przeważających sił prowadzonych przez Ghala, samozwańczego wodza brutalnego Czerwonego Legionu. Pozbawił on Kolegów miasta ich mocy, a tych co ucieczki przetrwali zmusił do. Przed nami długa włóczęga przez tajemnicze, nieodkryte światy naszego układu słonecznego, podczas której nowe bronie oraz posiądziemy niszczycielskie zdolności bojowe odkryjemy. By pokonać Czerwony Legia i stawić czoła Ghaulowi, będziemy musieli ponownie stłoczyć rozproszonych bohaterów ludzkości i stanąć razem do walki. Tylko naprawdę odzyskamy nasz dom! Czołowa część tytułu od Bungie dostępna była jedynie na konsolach, nadchodząca zaszczyci swą obecnością także blaszaki. Dzień wczorajszy mieliśmy oficjalną prezentację bitwy, która zapowiada się naprawdę wybuchowo. Jeśli coś Was ominęło – mieliśmy plus gigantyczną galerię screenów spośród Destiny 2 – koniec przejść do tego newsa. O ile chcielibyście wypróbować swoich potencjałów w grze jeszcze zanim premierą, będzie taka ewentualność. Twórcy zapowiedzieli testy beta gry, które rozpoczną się 18 lipca o godzinie 19: 00 dla sali na PlayStation 4 tudzież dzień później dla sali na Xboksa One. Pomiary te będą przeznaczone na rzecz graczy, którzy skusili się na zamówienie gry zanim premierą. Otwarta beta bitwy dla posiadaczy PlayStation czwartym oraz Xboksa One pocznie się 21 lipca o godzinie 19: 00. Beta testy gry w wersji na PC rozpoczną dopiero pod koniec sierpnia się. Wedle Digital Foundry przewinę ponosi procesor.

Destiny 2 oficjalny trailer gry

W przypadku PC (oczywiście odpowiednio wydajnego) takiego ograniczenia nie będzie, można będzie 60 klatek na sekundę i więcej oczekiwać. Niestety premiera odbędzie się tu nieco później aniżeli w przypadku konsol.

Destiny 2, nowa odsłona bestsellerowej wojny akcji od mistrzów gatunku ze studia Bungie, ukaże się w sklepach osiem września na PS4, Xbox One i – platforma obywatelska raz pierwszy w kolekcji – na PC. Gra zostanie wydana językowej w pełnej polskiej wersji; jej polskim dystrybutorem istnieje cdp. pl. W Destiny 2 azyl ludzkości, którym było ostatnie bezpieczne gród na Ziemi upadł, natomiast jego ruiny okupuje nieznany, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią rozchwytywaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy swą postać zwaną Strażnikiem, jednego z wybrańców ochraniających ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną poprzednio zadaniem opanowania nowych kompetencji, zdobycia potężnych broni, łączenia sił strzegących miasta natomiast wspólnego uderzenia w oponenta, by odzyskać stracony chałupa. Rozgrywka w Destiny druga stawia na sprawdzone wymówienia z części pierwszej i oficjalnego rozszerzenia z 2015 roku – The Taken King. Fabuła kontynuuje sytuacje z „jedynki” i koncentruje się na ostatnim nieskrępowanym mieście ludzkości, które pozostało zdobyte przez Czerwony Legia. Pozostali przy życiu Strażnicy muszą połączyć swe dyspozycji, aby odzyskać utracony chałupa. A także jednej z najintensywniejszych negatywnych niespodzianek tej generacji konsol. Po Destiny, straszliwej produkcji studia Bungie odpowiedzialnego za stworzenie marki Cześć oczekiwano bardzo wiele. Niestety nie wszystko przypadło graczom gustu do, ale i tak uciecha sprzedała się fantastycznie natomiast do tej pory bawią się nią miliony osób na planecie. Bungie widzi to natomiast według najnowszych przecieków zamierza coś więcej niż tylko przyszłą kontynuację stworzoną według organizmu „więcej tego samego”. Wszelkie plotki pochodzą z 2 źródeł. Pierwszy jest forum NeoGAF, na którym niejaki z użytkowników powołuje się na zaprzyjaźnionych pracowników Activision, którzy brali udział w zamkniętej prezentacji dotyczącej Destiny 2. Drugim źródłem istnieje znany i ceniony serw Kotaku, który powołuje się na swoje zaufane wywierzyska. Wydaje się więc, że w najnowszych przeciekach może być co niemiara prawdy. Destiny 2 nie idzie w ślady pierwowzoru. W tej części wszelkie bronie i zbroje będą z góry określone statystyki/perki. Nie będzie zatem sytuacji, w jakiej wykonujemy dany dungeon, czy zadanie po kilkanaście razy, by zdobyć upragniony „karabin z +3 do siły”. Cały dostępny do zdobycia ekwipunek posiada konkretne wartości, które nie będą losowe. Posiadacze tego samego kawałka pancerza będą mieli zatem identyczne bonusy. Skąd taka decyzja? Głównie z powodu balansu w PvP. W pierwszej części gry, walka pomiędzy graczami była problematyczna, bowiem niektórzy mieli zwyczajnie więcej szczęścia przy zdobywaniu ekwipunku. Dodatkowo, ciężko było zrównoważyć dany przedmiot, gdy jego statystyki były losowe. Dzięki pozbyciu się tego elementu z gry, twórcy będą mogli aktywnie brać udział i reagować na to, co dzieje się w sferze PvP.


Destiny 2 do pobrania, download Destiny 2 pełna wersja pc, Destiny 2, Destiny 2 chomikuj, Destiny 2 crack, Destiny 2 crack do pobrania, Destiny 2 demo do pobrania, pobierz Destiny 2, Destiny 2, Destiny 2 demo gry, Destiny 2 demo pc, Destiny 2 download pc, Destiny 2 download za darmo, Destiny 2 działająca wersja, Destiny 2 gra do pobrania, Destiny 2 gra za darmo, Destiny 2 pełna wersja gry na pc, Destiny 2 pobierz, Destiny 2 pobierz za darmo, Destiny 2 reloaded, Destiny 2 ściągnij, Destiny 2 ściągnij na pc, Destiny 2 skąd pobrać, Destiny 2 skidrow, Destiny 2 torrent, Destiny 2 utorrent, Destiny 2 za darmo pc, skąd pobrać Destiny 2 pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCounter Strike Global Offensive
Następny artykułVampyr
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.