gry do pobraniaDiablo 3, trzeci jednej z w najwyższym stopniu znanych i cenionych serii gier funkcjonowaniu RPG. Produkcja rozgrywa się w kuli ziemskiej Sanktuarium, w jakim toczy się odwieczna walka między aniołami i demonami. Gracz wciela się w jedną z wielu dostępnych postaci, iżby podjąć walkę ze złem. Twórcy zobrazowali do gry bezmiar nowych rozwiązań oraz pomysłów.
Diablo III to kolejna punkt programu niezwykle popularnej seryjki hack’n’slash, która zadebiutowała 1996 roku w. Wyrób zawiera kilka urodzeń znanych z dotychczasowych części marki a wprowadza mnóstwo innowacyjnych pomysłów. Jej fabrykantem jest firma Blizzard Entertainment, znana spośród wielu udanych a świetnie sprzedających się marek (m. in. World of Warcraft, StarCraft). W trzeciej odsłonie Diablo powracamy do świata Sanktuarium, aby jeszcze raz wziąć na muszkę się z wojskami ciemności i tytułowym demonem. Gra zaczyna się w dwudziestka lat po wydarzeniach znanych z Diablo II, w jakim grupa herosów zatriumfowała nad złem. Na katedrę w Tristram spada tajemnicza kometa, która rozbudza spoczywające w niej piekielne zastępy. Świat Sanktuarium potrzebuje więc innowacyjnych bohaterów: do działaniu wkraczają barbarzyńca, czarnoksiężnik, mnich, szaman a łowca demonów. Everyman z nich posiada własnym tłem fabularnym. Ponadto, Blizzard rozbudował opowiadaną w walce historię i popełnił ją ważniejszym czynnikiem rozgrywki, m. in. poprzez dodanie znajdowanych w świecie walki wpisów do dziennika podróży (np. wspomnień jednego z żołnierzy króla Leoryka) a krótkich przerywników w poszczególnych aktach, stylizowanych na zapiski bohaterów. Dzięki temu fani uniwersum mogą poznać wiele informacji o odwiecznym konflikcie Wysokich Niebios z siłami Płonącego Piekła nowych. W walce pojawia się bez liku nawiązań do wcześniejszych odsłon serii, na prowadzeniu z postaciami Deckarda Caina i Archanioła Tyraela, a także bohaterowie opowieści nowi, gdy chociażby młoda Lea.

Diablo III owo gra akcji RPG, w której wcielamy się w jednego spośród wymienionych bohaterów – lub bohaterek – i przemierzamy duże krainy, podzielone na cztery akty. Na przestrzeni podróży wykonujemy obowiązki zlecane przez rezydentów świata bądź na oślep pojawiające się w grze, a także walczymy z hordami nieprzyjaciół. Każda z istot operuje innym aparatem energii, dysponuje specjalnym zestawem umiejętności oraz może używać wybranych rodzajów broni. Rozmawiając inaczej, granie Barbarzyńcą różni się zgoła od prowadzenia np. Czarownika. Wiele jest zależne też od pomysłowości gracza i pochwyconych przedmiotów: czary oraz zdolności można dlatego że modyfikować za pomocą kamyczków runicznych, które nadają im efekty oraz zwiększają statystyki postaci nowe. Ojca ze studia Blizzard nie poprzestali na wprowadzeniu nowych sal postaci i urozmaiceniu systemu rozwoju oraz modyfikowania zdolności. W Diablo III ukazuje się wiele pozostałych pomysłów: system kamratów (pomagających w bitwie solowej), setki osiągnięć motywujący gracza aż do dalszej zabawy, wybór dostosowywania poziomu bariery, a także wiele na oślep generowanych wydarzeń (np. konieczność wydostania się z lochu w jak najkrótszym podczas, obrona kowala itp przed hordami nacierających wrogów. ). Obecnie dotykamy jednej spośród najważniejszych kwestii odnoszących się Diablo III – ścisłego powiązania batalii z siecią Battle. net. Sam postanowienie jak najbardziej zacny, tym więcej, że klient batalii wyposażony został w szereg opcji społecznościowych. Po dodaniu znanych mamy nie tylko dojazd do informacji o ich postaciach, bądź postępach, ale oraz możliwość błyskawicznego podniesienia do gry spośród poziomu głównego repertuar. To niewątpliwie kolosalny plus.

Kolejnym walorem tego typu rozwiązania wydaje się skuteczne zabezpieczenie przedtem oszustwami, z naciskiem na wszelakie starania „spreparowania” potężniejszej istot. Te są dlatego że przechowywane – podczas gdy w MMO – na serwerach batalii, co w zasadzie torpeduje jakiekolwiek próby manipulowania ich charakterystykami, bądź sprzętem. Dodajmy tutaj, że w Diablo III ma się też z niekiedy pojawić nieobecny w dniu premiery modus PvP oparty na arenach. Tylko w jakim celu cała ta przypadek, w połączeniu spośród niewydolnością serwerów wpędziła do sytuacji, w jakiej nie można było przybrać maskę w trybie gwoli pojedynczego gracza? Co więcej, do dziś bez liku osób (w ów wyżej podpisany) przeżywa zjawiska, które w grze single nie ma prawa dziać się – lagów a związanych z tym zjawisk, takich, jak niemożliwe „teleportacje” postaci. Gdyby na normalnym pułapie trudności za bardzo owo nie przeszkadza, do tego stopnia już na koszmarnym zaczyna wybitnie drażnić. Aż strach myśleć, co będzie na lepszych, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie.
Co więcej zmieniono interfejs zlecania postacią, walkę uczyniono bardziej dynamiczną a poprawiono sterowanie. Ważnymi elementami Diablo III pozostają: ogromna ilość przedmiotów, jakie jest dozwolone znaleźć podczas walki, mnóstwo typów napastników, dziesiątki minibossów a losowo generowane arkosolium. Dla weteranów partii przygotowano najwyższy ilość trudności – Agonia. Łącznie w walce możemy zdobyć sześcdziesięciu poziomów podstawowych a nieskończenie wiele profesjonalnych, co zapewnia bez liku setek godzin zabawy. Blizzard rozbudował organizmy sieciowe w własnej produkcji. W Diablo III można w łatwy sposób przyłączyć się do gier odmiennych ludzi lub przebrać się ze koleżankami na wspólną ekspedycję. Pierwotnie w sekundzie premiery w walce nie był aktualny tryb zmagań spośród innymi graczami, aliści został on dodatkowy w łatce jednej. 0. 7 w formie „potyczek”, rozgrywających się na profesjonalnej arenie. Elementy internetowe Diablo III obsługiwane są przez architekturę Battle. net, i do gry żądane jest stałe federacja z Internetem. Horyzontalny trudności, to dodatkowa kontrowersyjna kwestia. Ilość normalny jest łatwiejszy nawet niż w Diablo II oraz w zasadzie wymaga wyłącznie rytmicznego klikania LPM/PPM gdzieś w tłumie przeciwników. Zamiast przeto przygotowywać nas aż do zabawy na zdrowszych poziomach trudności, jedynie fałszywie utwierdza w o własnej doskonałości przekonaniu. Już koszmar migiem weryfikuje to fałszywe mniemanie. I atoli w jakiś sposób rozumiem pociąg otwarcia marki na jak największą sumę graczy, to moim zdaniem nie tu droga. Po prostu szwank czasu na odjęte jakiegokolwiek dreszczu emocji i trwające kilkadziesiąt godzin wbijanie się do „właściwej gry”.

Diablo 3 oficjalny trailer gry

Walki z wszelakimi bossami również nie należą trudnych do. Tym bardziej, iż w ich trafie łatwo wychwycić powtarzany masowo schemat: bitka do 75% istnienia – boss znika/ucieka/przyzywa miniony – pięcdziesięciu procent życia – dyrektor znika/ucieka/przyzywa miniony – 25%… i tak dalej.

Nieco aberracji w przypadku wojen z Tymi W największym stopniu Złymi nie ratuje sytuacji. Plusem widnieje natomiast całkiem przyzwoita różnorodność przeciwników, choć o tym w przekonamy się dopiero od koszmaru w górę pełni. Dopiero wtedy rozpoczynają się pojawiać istotnie ciekawe i silnie załażące za skórę wariacje na temat nieprzyjaciół elitarnych, a nawet potoczni szeregowcy potrafią istnieć wyposażeni w kompetencji, czy ataki, jakich próżno szukać na dziecinnym normalnym rządzie trudności. Mordercze związania tych zdolności na najwyższych poziomach mocno co noc śnią się już wielu graczom. Oprawa audiowizualna Diablo III stoi na wysokim poziomie, spośród jakiego słyną batalii Blizzarda. Grafika obfituje w wiele pierwiasteków, a klimatyczna muzyczka, w której można chwycić aranżacje symfoniczne, chóry, a także znane każdemu miłośnikom serii partii gitarowe, podkreśla groźny klimat świata Sanktuarium.

Diablo III wydaje się grą o zbieraniu przedmiotów. Prawdę powiedziawszy, bazowe statystyki istot i ich przenośny przyrost co liczebność doświadczenia pozostawiono tutaj chyba wyłącznie spośród sentymentu. Już platforma obywatelska kilku godzinach batalii na poziomie normalnym bonusy do nich, wynikające z posiadanych przedmiotów, przebijają odrzyna same kilkukrotnie. Bez wątpliwości dopiero na późniejszych etapach rozpoczyna się prawdziwe polowanie na „epiki” i sety, jednak całość zabawy skupia się mało co od początku na jednym – odkryciu, stworzeniu lub zaufaniu przedmiotów jak jeżeli w ogóle podnoszących współczynnik obowiązkowy w danej sferze za liczbę zadawanych obrażeń.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułH1Z1
Następny artykułF1 2017
Skygames
Publikacje na temat gier komputerowych, konsolowych a także nt gier mobilnych i wiele innych. Najlepsze gry do pobrania na PC najpopularniejsze ostatnich lat, w które naprawdę warto zagrać. Na stronie Sky-Games znajdziesz również recenzje gier, dodatków do gier, akcesoria dla graczy a także programy i sztuczki wspomagające udaną rozgrywkę multiplayer i nie tylko.