gry do pobraniaProject CARS 2 na komputery PC to kontynuacja uznanej gry wyścigowej z 2015 roku. Za produkcję ponownie odpowiedzialne jest studio Slightly Mad, znane m. in. z Test Drive: Ferrari Racing Legends, Need for Speed: Shift i Shift 2: Unleashed. W każdym razie jedno jest pewne: nie będziecie narzekać na wybór samochodów, bo tych będzie w grze aż 180. Co ważne, każde auto odtworzono w najmniejszych detalach, a o jakości tego procesu niech świadczy fakt, iż każdą maszynę zatwierdzał jego prawdziwy producent, a o odpowiedni model jazdy każdego auta dbali zawodowi kierowcy wyścigowi. No to co, myszki w dłoń i lecimy z listą aut dostępnych w Project CARS 2 (poniższą listę wraz z grafikami znajdziecie też na oficjalnej stronie sequela, formatowanie za serwisem ppe. pl). Co ważne, nie są to jeszcze wszystkie maszyny, ale do odsłonięcia zostało już ich bardzo niewiele. Nie da się ukryć, że twórcy Project Cars 2 są bardzo pewni siebie, ale warto przypomnieć, że Project Cars na konsolach nie zaliczyło najlepszego startu i w szczególności w przypadku wersji na Xbox One miało spore problemy z płynnością oraz licznym błędami graficznymi. Gra nie zdobyła więc zbyt dużej popularności na tej platformie, co zaowocowało tym, iż w końcu trafiła do Games with Gold.
Portal GameReactor przeprowadził wywiad z Andym Tudorem ze Slightly Mad Studios, w którym wyjawił co sądzi o rywalizujących z Project Cars 2 grach – przede wszystkim o Forza Motorsport 7. Zapytany o to, czy czuje jakąś presję ze strony konkurencji odpowiedział, że stanowczo nie. – Tworzyliśmy gry wyścigowe od dawna i zawsze deptaliśmy po piętach największym – zaczął Tudor. – Tym razem mamy inną sytuację, bo to oni muszą nas doścignąć w wielu kwestiach – powiedział dumnie pracownik Slightly Mad Studios. Tudor zauważył, że siódma odsłona Forza Motorsport dopiero teraz wprowadza dynamiczną pogodę podczas gdy pierwsza część Project Cars miała ją już w 2015.

Project CARS 2 oficjalny trailer gry

Deweloper nie poprzestał jednak na uwypukleniu tego jednego aspektu. Project Cars 2 to kontynuacja udanej symulacji wyścigów samochodowych z 2015 roku. Za tytuł ponownie odpowiada studio Slightly Mad, znane m. in z dwóch części Need for Speed Shift oraz Test Drive: Ferrari Racing Legends.

Twórcy podążają ścieżką wyznaczoną przy pierwszej części. Ponownie więc zasiadamy za kierownicę samochodów, z tą różnicą że wszystkiego jest więcej. W Project Cars 2 otrzymujemy prawie 200 tras w 50 lokacjach oraz blisko 200 idealnie odwzorowanych pojazdów z różnych kategorii m. in. samochody sportowe, koncepcyjne, raidowe. Maszyny będziemy mogli oczywiście odpowiednio dostosowywać do własnych preferencji dzięki licznym opcją modyfikacji. Po za standardowymi trybami rozgrywki dla pojedynczego gracza i gry wieloosobowej, otrzymujemy także tryb kooperacji w trybie kampanii, gdzie jeden z graczy wciela się w pilota albo w drugiego kierowcę drużyny. Wyścigi zostały urozmaicone zmiennymi warunkami pogodowymi, porami roku oraz zmienną nawierzchnią torów. Project Cars 2 to gra przygotowana z myślą o miłośnikach motoryzacji, którzy cenią sobie realistyczne podejście do wyścigów. Project Cars 2 zmierza na PC, PS4, Xboksa One. Ma zaoferować 50 unikalnych lokacji, które przełożą się na ponad 200 tras. A te pozwolą nam ubrudzić się błotem, żwirem czy śniegiem. Dojdą nowe konkurencje, lista klas samochodów przekroczy 40, a liczba modeli wzrośnie do ponad 200. Ciekawie zapowiada się tryb kariery, bo pozostaniemy mogli współpracować w przedtem z innym graczem. Zostanie mógł pełnić rolę pilota, zmiennika pierwszego kierowcy, spottera przekazującego informacje o wyścigu i wydarzeniach na marszrucie czy siąść za kierownicą drugiego auta w służbie. Wygląda na to, iż rozrośnie się też modus sieciowy, w którym wskutek nowym opcjom będziemy potrafili sprawdzić się chociażby w roli internetowego komentatora wyścigów. Edycja kolekcjonerska o nazwie Ultra Edition będzie oferować nie mówiąc o gry i steelboxa projekt samochodu McLaren 720S w skali 1: 12. Gracze otrzymają także album oddany modelowi oraz artbook spośród grafikami koncepcyjnymi z batalii. Zestaw zawiera także wejściówkę The Esport Live KORYFEUSZ Pass, która pozwoli wpakować się na imprezy e-sportowe spośród turniejami w Project CARS. Całość dopełnia czapeczka, plakat z autografami deweloperów natomiast kierowców testowych i naklejki. Zestaw dopełni przepustka przygodna oraz Japanese Cars Pack i The Motorsport Pack.


Project CARS 2 do pobrania, download Project CARS 2 pełna wersja pc, Project CARS 2, Project CARS 2 chomikuj, Project CARS 2 crack, Project CARS 2 crack do pobrania, Project CARS 2 demo do pobrania, pobierz Project CARS 2, Project CARS 2, Project CARS 2 demo gry, Project CARS 2 demo pc, Project CARS 2 download pc, Project CARS 2 download za darmo, Project CARS 2 działająca wersja, Project CARS 2 gra do pobrania, Project CARS 2 gra za darmo, Project CARS 2 pełna wersja gry na pc, Project CARS 2 pobierz, Project CARS 2 pobierz za darmo, Project CARS 2 reloaded, Project CARS 2 ściągnij, Project CARS 2 ściągnij na pc, Project CARS 2 skąd pobrać, Project CARS 2 skidrow, Project CARS 2 torrent, Project CARS 2 utorrent, Project CARS 2 za darmo pc, skąd pobrać Project CARS 2 pc